Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit adjak neki? Hasmenés...

Mit adjak neki? Hasmenés meddig lehet csak a fogától? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Lesznek akik azt fogják írni felelőtlen voltam,de inkább segítséget várok.Kislányomnak több mint 1 hete hasmenése van és én felhívtam a kezdetekor a védőnőt aki Smektát ajánlott és azt mondta hogy biztos a fogától van.Smektával is ugyanúgy napi 4szer folyékonyat kakilt.Átváltoztattam az étrendet csak a reggeli esti másfél deci tej és kakaó maradt tejterméknek,ebédre főtt krumpli és főleg szilárd kaja rizs stb.Nem múlik, jó nem mindig napi 4, van hogy csak 3(egyébként kétszer szokott normális esetben kakilni)és folyékony.Adtam neki Normaflort már két napja,adtam kamillateát de nem használ semmi.Most úgy határoztam hétfőn elviszem dokihoz,azért nem vittem eddig mert vártam csak elmúlik és mivel mindig annyian vannak nem szívesen viszem mert ne kapjon el semmit ha itthon is orvosolható a baj.Semmi más tünet nincs nincs se láz se hányás és az étvágya is jó.ja 15 hónapos
2010. jún. 25. 15:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! Szeritem is a fogatol lehet, ha csak napi 3x-4x van szeklete! Hetfon azert jo ha elviszed orvoshoz, ha addig nem mulik, a biztonsag kedveert.
2010. jún. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
3-4szer de sz nagyon folyékony párszor sikerült kifogni puhát...(összvissz 2szer)
2010. jún. 25. 15:45
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Hasmenéskor se tejterméket, se kamillateát nem szabad adni!


Ha más tünete nincs, attól még nem biztos, hogy a foga miatt van.

Vidd el dokihoz, előtte beszéld meg vele, hogy szeretnéd akkor vinni, amikor nincsenek sokan, nehogy elkapjon valamit.

Nálunk ez az utolsó fél óra, plusz van külön bejárat...

2010. jún. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Csak kamillateát ne adj neki!Az pont, hogy hasmenést fog előidézni.Előttem is írta valaki.Igaza van.
2010. jún. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia! Az elso valaszolo vagyok! Nalunk amikor a szemfogak jottek, akor volt nagyo vizes a szeklete, es volt, hogy 4x is egy nap. Lehet persze mas miatt is, akor viszont jobbulast kivanok Nektek es majd ird meg mit mondott a doki!
2010. jún. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hétfőn telefonálok neki aztán viszem nekem béltisztítás miatt ajánlották a kamillateát.Sajnos nálunk csak egy bejárat van.
2010. jún. 26. 15:14
 7/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Elvittem nem talált semmit ezért ÁNTSZ-hez mintát küldünk 3 nap tenyésztés és eredmén felírt Normaflornál hatékonyabb hasonló szert és erős hasfogót,diéta karantén,reméljük nem lesz semmi komoly ja fogát nem látta...

2010. jún. 28. 13:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!