Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen autosulest javasolnatok...

Milyen autosulest javasolnatok ulni nem tudo babanak ( 9honapos 7kg )? Nem szeret a hordozoban lenni.

Figyelt kérdés
2018. nov. 9. 06:25
 1/9 anonim ***** válasza:
52%
Azt hiszem 15 hónapos kortól lehet autosülésben, akkor már fog tudni ülni, a fekvőknek a hordozó van csak.
2018. nov. 9. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ha ilyen pici a baba és még ülni sem tud akkor mindenképpen még hordozóba maradjon.

Vannak 0 éves kortól ülések, de azzal az a baj, hogy azért azt 1,5 évesen kifogja nöni, mert azokat fordítva kell bekötni, úgy az a baja lesz ami most is, hogy nem lát ki.

Èn még ezt a 3 hónapot kihúznám a hordozóval.


A normál ülés 9 kg-tól van.

2018. nov. 9. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi Caretero scope 0-25 kg-os ülést vettünk hordozó után. Ez dönthető, és menetiránynak háttal is beköthető, így nagyon jó átmenet a hordozó és a 9-36-os ülés között.

(Kb 3,5 éves koráig hasznáktuk.)

2018. nov. 9. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Römer 9-18-as dönthető ülésünk van. 8 kilós volt a lányunk (még nem ült) mikor átraktuk abba, mert iszonyúan ordított a hordozóban. Mióta menetiránynak megfelelően ül, semmi baja. 1,5 éves elmúlt, de még mindig döntve használjuk.
2018. nov. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A játékok se érdeklik olyankor?
2018. nov. 10. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

2kg igen nehezen szed magara meg azert honapok kerdese..

El van egy ideig aztan megunja.

Haromnegyed oras utat felve tennek meg vele igy egyedul,az hogy valaki kiserjen minket nem mindig tudjuk megoldani.

2018. nov. 10. 08:36
 7/9 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat.
2018. nov. 10. 08:36
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Én az anyósülésre kötöttem be, amíg háttal volt, és egyedül mentem vele.

Így sokszor az is elég volt neki, hogy engem nézeget, az is megnyugtatta.

2018. nov. 10. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Ugy tudom h nem nagyon ajanljak az anyos ulest, mert az a legveszelyesebb hely vagy.Nem szivesen tennem elore,pedig en is gondolkoztam ezen a lehetosegen.

Koszi

2018. nov. 10. 12:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!