Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elnéz mellettem, nem igazán...

Elnéz mellettem, nem igazán létesít szemkontaktust. Ez baj?

Figyelt kérdés

6 hetes kisbaba, napi 1-2 alkalommal tudok “szemezni” vele. Olyankor néha rám mosolyog, de nem valami nyakigvigyor úgy általában... Legtöbbször elnéz a fejem mellett. Nem látom, hogy nagyon reagálna a hangomra sem, egyelőre még kis zöldség üzemmódban létezik.


Ez normális még ennyi idősen ugye?


Barátnőm babája 5 nappal fiatalabb de múlt héten már állandóan vigyorgott, követte barátnőmet a szemével, reagál a hangjára. Nagyon megijedtem, hogy nálunk valami nem oké :(


2018. nov. 9. 15:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
36%

Milyen anyának tartod magad hogy a hat hetes gyerekedet zöldségnek nevezed, komolyan, szégyen !

Hat hetes könyörgöm , még nem is lát rendesen!

2018. nov. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Viccesnek és lazának (amikor épp nem ezen aggódom). A válaszod értelmesebb részéért azért köszi
2018. nov. 9. 15:51
 3/17 A kérdező kommentje:
Azért várok még válaszokat szent méhem még szentebb magzatát al kapcsolatban.
2018. nov. 9. 15:52
 4/17 anonim ***** válasza:
36%
Zöldség?! Inkább ne gobdolkodj máskor hangosan, mindenki jobban jár. Egyébként nem kell még követnie a tekintetével, látni pedig 6 hónapos korban fog úgy, ahogy mi.
2018. nov. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Jezusom ti milyen álszent mamamacik vagytok...
2018. nov. 9. 15:57
 6/17 anonim ***** válasza:
84%

Az enyém bandzsított sokáig, azon paráztam.

Ne hasonlítsd más gyerekhez a tiéd, fejlődhetnek teljesen különbözően.


Aki kiakadt a zöldségen az nagyon durva...teljesen érezhető az írásodból mit értesz alatta.Legalábbis én értem.

2018. nov. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
70%

Még mosolyognia se kellene neki, azzal is ráérne.


Inkább olvasgass egy kis szakirodalmat a másokhoz való méricskélés helyett!

2018. nov. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
De pont ez az, hogy ha rákeresek a témára mindenhol azt írjak, hogy 6 hetesen mosolyog, követ a szemével blablabla... de nagyon megnyugtató, hogy szerintetek túlaggódom, köszönöm! :)
2018. nov. 9. 16:03
 9/17 anonim ***** válasza:
82%

Kisfiam ugyanez volt 10hetes koráig. És bandzsitott meg múlt hónapban, most lett 8 honapos.

Nyugi nincs baja, csak nem rég született ennyi. De beszélj védőnővel. Meg nyugtat majd. Miénk elkuldott szemeszhez, de mondta h megnezi csak felesleges. Szemfenék vizsgálatot tud csak csinálni. Meg azt mondta a legtöbb baba kancsal, vagy bandzsit és kB 1 év körül kinovik.

Nekunj 1 évesen kell visszamenni. :)

Most csak egyén, aludjon, kakiljon gyarapodjon.lesz izgibb is.

2018. nov. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
77%

Ezt láttad amúgy h 5 hetes baba vigyorog?? Mert olyankor nem igazán szoktak.

Max veletekn,Fiam akkor mosolygott ha pisit vagy pukizott. Tudatosan csak 9hetesen kezdett mosolyogni azóta is mosolyog. :D

2018. nov. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!