Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj, ha iszok baba látogatás...

Baj, ha iszok baba látogatás előtt?

Figyelt kérdés
Este lesz egy koncert egy közeli városban, ahol egy barátnőm is él akinek 2 hónapos a kisbabája. Ha már így alakult, akkor gondoltam meglátogatjuk a párommal. Viszont én mindig szoktam alapozni koncert előtt kicsit otthon, aztán folytatom a koncerten. Vajon baj, ha lehúzok egy-két sört/páleszt a látogatás előtt. Nem szokott látszódni rajtam. Koncert előtt egy fél órára gondoltam beugrani, nem akarok sokáig zavarni. 27/N
2018. nov. 10. 13:08
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
93%
Ha tiszteletlen akarsz lenni akkor igyál!szerintem tiszteletlenség így elmenni!sőt pofátlanság!!vagy ne igyál vahy ne menj babalátogatóba.
2018. nov. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Miért tiszteletlenség? ő a barátnőm, régen vele ittam koncertek előtt.
2018. nov. 10. 13:12
 3/19 anonim ***** válasza:
74%
Én is koncertek előtt ivós barát voltam, mielőtt gyerekeim lettek, sőt, ha kimenőm van a még gyerektelen barátnőkkel párhavonta, nem vagyok ellene egy kis alapozásnak. De ha az otthonomba, a kisbabámhoz bármelyik beállítana belapozva, biztos, hogy kivágnám. Ritka nagy tahóság.
2018. nov. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
95%
Egyszerűen nem illik! Én nagyon meg haragudnèk ha a kisbabámhoz úgy jönne ,nyúlna valaki hogy bűzölög a piátol...
2018. nov. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Nem látszik rajtam, pláne nem bűzölögnék tőle.
2018. nov. 10. 13:30
 6/19 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem is bunkóság. Lehet nem látszódik rajtad és józan maradsz, de azért 2 sör szagát már meg lehet érezni.

Döntsd el, hogy babát látogatsz vagy iszol.

Nem tudom hány órakor kezdődik a koncert, de írod, hogy este. Én biztos nem mennék már. Nem örülnék ha este 7-8-kor állítanának be meglátogatni a 2 hónaposomat(mégha csak félórára is).

2018. nov. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Direkt a barátnőm kérte, hogy ilyenkor menjek.
2018. nov. 10. 13:34
 8/19 anonim ***** válasza:
79%

Azt mondod, sör és pálinka. Tipikus az a két pia, amiből 1 kortyot is már lehet érezni, olyan erős a szaguk. Csak hiszed, hogy nem érződik rajtad.

Amúgy abban is van valami, hogy este meg ne menj már oda kisbabás családhoz. Nekem a lányom pl. 6-tól már nyűgös volt 2 hónaposan, elfáradt akkorra, örültünk, ha fél 7-ig kihúztuk a fürdetést, 7-kor már aludt. Nagyon nem díjaztam volna, ha valaki akkor állított volna be. Menj oda délután, alapozzatok be utána valamelyik kocsmában a városban a koncert előtt, és kész.

2018. nov. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
97%
Ok, ha ő kérte így, akkor az időponttal kapcsolatban nem szóltam. De piásan akkor is bunkóság, még ha szerinted nem is érződik/látszik.
2018. nov. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Mármint megbeszéltük, hogy így a jó mindkettőnknek. De inkább megkérdezem tőle, hogy zavarna-e
2018. nov. 10. 13:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!