Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gyulladt fütyire milyen...

Gyulladt fütyire milyen megoldást javasoltok?

Figyelt kérdés
Ma este fürdetéskor vettem észre, hogy 3 hónapos kisfiam fütyije duzzadt, a töve piros. A védőnő és az orvos is azt javasolta, hogy ne húzgáljam neki, viszont mindenhol azt olvasom, hogy ilyenkor azt kell, és kamilla teával mosogatni, borogatni. Ez bevált valakinek? Vagy egyéb javaslat? Egyébként nem veszem észre hogy fájna neki, hozzáérve nem sír, és jó kedve is van.
2018. nov. 10. 22:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
44%
Két szakember csak nem téved ugyanúgy. Hagyd békén a gyereket, húzogasd inkább a férjedét!
2018. nov. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Tilos hozzányúlni!
2018. nov. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mit értesz azon, hogy a töve ? A hasa felőli részen ?
2018. nov. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Kedves első válaszoló! Azt nem a gyulladásra mondták, hanem még az elején, mikor a kórházból hazajöttünk. Az meg hogy a védőnőnk szakember lenne, néha vitatom. De ebbe nem mennék bele. Ja és köszi a tanácsot a férjemmel kapcsolatosan. ;-)
2018. nov. 10. 22:52
 5/11 A kérdező kommentje:
Igen, a hasa felőli részen.
2018. nov. 10. 22:52
 6/11 anonim ***** válasza:
Azt nem húzogatni kell, hanem megmosni és bekenni bephanten+ krémmel, vagy kamillás hintőporral.
2018. nov. 10. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
92%
Tehát utoljára a kórházba láttÁK. Ha most gyulladt miért nem viszed orvoshoz? A kamilla allergizálhatja egyrészt másrészt nekem ugyan kislányom van, de felnőttként tudom milyen kellemetlen tud lenni lent a legkisebb kalamajka is. Tuti vinném orvoshoz tanácsért.
2018. nov. 11. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Pont emiatt nem huzigáljuk a fiuk fitymáját másfél éves koráig, nehogy begyulladjon.

A kamilla allergizál, inkább orvoshoz vidd el...

2018. nov. 11. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Kamilla csak jól kiszárítja erre nem jó. Lehet a pisi csípte így ki. Kend be sudocream-el az nekünk mindig segített másnapra eltűnt a pirosság. Szerintem a hintőport oda felejtsd el mivel gyakran pisil így semmi értelme.
2018. nov. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem huzigáltam. Tegnap este kamilla teás vattával borogattam neki. Javulást nem tapasztaltam. Hétfőn tudok orvoshoz menni vele. Bekenni max. shea vajjal tudom, az van itthon. Esetleg Betadine?
2018. nov. 11. 12:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!