Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Napi 1x alvás atallas ilyen...

Napi 1x alvás atallas ilyen hosszú?

Figyelt kérdés
13 hónapos babám napi 1x vagy 2x alszik még ez változó még. De az tuti, hogy 10 ora korul vagy fel 11 max délelőtt nem bírja tovább es bealszik. Viszont van hogy mar egy ora mulva fent van es este alig bírja már. De délután hiába teszem le nem alszik. Persze vannak napok mikor elalszik délután is. De a kérdésem végülis az lenne hogyan lehet azt elerni hogy napi 1x ha alszik napközben akkor az del utan legyen. Vagy legalábbis 12 ora korul. Az neki is jobb lenne. Reggel 6 körül kel mindennap.
2018. nov. 11. 11:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát, idővel. Majd átáll, de igen, nehéz, hosszú. Én azt csináltam, hogy pl. tudtam, hogy 10 után kezd fáradni a lányom, akkor 10 körül kivittem, a levegőtől kicsit felpörgött, így egy órát még kihúztunk. Bementünk, kézmosás, ebéd, és hát fél 12-kor eldőlt, de ez máris sokkal jobb volt így, mert már bírta estig. Délig ő sokáig nem bírta, az ebédet hoztam kicsit előbbre, vagy ha nagyon gáz volt a helyzet, evett ébredés után.
2018. nov. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, hosszú. 2-3 hónap volt az az időszak, amikor egy alvás még kevés volt, 2 már sok, és eljutottunk oda, hogy 12 utánra essen az 1 "nagy", ami egyébként nem a két alvás összege volt, hanem rövidebb.
2018. nov. 11. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem négy gyerekem van.

Volt, amelyik gyorsan átállt, de kettővel hónapokig tartott ez a folyamat.

A kicsi most lesz kettő, és bár napi 1x alszik, van hogy 11-kor kidől és egykor fel is kel. És akkor aznapra annyi. Aztán van, hogy autóval megyünk valahová, és fél 10-kor bealszik. Vagy ha ilyen korai volt az alvása akkor meg este 6-kor elszunnyaszt a kocsiban. :)

Vedd lazára. Szépen átszokik majd.

Az eb€det megeheti 3-kor is.

2018. nov. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :) van hogy en is kivittem őt de nálunk az van hogy még el sem indultunk lefele mar aludt is a babakocsiban. Akkor türelmes leszek, igen mar valóban ha belegondolok tart mar egy ideje, 1 vagy 1,5 hónapja kb.
2018. nov. 11. 19:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!