Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti elvinnétek több napra a...

Ti elvinnétek több napra a kisbabát?

Figyelt kérdés

Apukám mondta hogy karácsonykor aludjunk náluk. Akkor 3 hónapos lesz a kisfiam. Viszont én nem igazán szeretnék...

Nemtudom neki jó lenne-e. Új környezet, minden...

Egyrészt ott velünk aludna egy ágyban (bár azt itthon is szokott neha ha elaszunk este cicizes közben)

De hogy ott szoptassak, stb... apáméknál pelenkazo sincs (mondjuk az anélkül is megoldható) , de most cipeljem magammal a babakádat meg mindent? 100 km-re laknak tőlünk. Szerintem bőven elég ha 1 teljes napot ott vagyunk ottalvás nélkül. Vagy ti hogy gondoljátok?


2018. nov. 12. 15:30
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Mi elmentünk tavaly a két hónapos fiunkkal, 200 km-re laknak férjem szülei. Ha nem akartok egy ágyban aludni vele, tökéletesen elalszik a babakocsi mozeseben.


Én babakadat sem vinnék. Meg tudod furdetni a csapban is. Ha kadjuk van a nagy kádban, ha zuhanyzo kézben tartva lehet vele zuhanyozni is.


Pelenkazni kiválóan lehet egy agyon is.


Viszont ha nem szeretnél több napra menni, ne menj, fontos, hogy te komfortosan érezd magad. Nem vagyunk egyformák, mi szuperul éreztük magunkat, de mi nagyon menosek vagyunk. Nem volt meg négy hónapos a fiunk, mikor egy hetre wellnessezni voltunk.

2018. nov. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
85%

Igen


4 hónapos a lányom


Sokszor aludtunk már másutt


(Sosem egy ágyban, de mi otthon sem... Földön szivacson, ami nem süppedős, vagy szőnyegre pluszba. A játszószőnyegen alszik udegen helyen mimdig)

2018. nov. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
92%
Sztem 3hónaposnak mind1 hol van. Csak meleg, meg kaja legyen. De ha nincs kedved, az más. Ne a gyerekre hivatkozz.
2018. nov. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
93%
2 hós volt a lányunk, mikor több napra elmentünk anyukámékhoz. Simán szoptattam ott is, a rendes kádban is jól lehet fürdetni, az ágyon lehetett baba öblöt csinàlni és pelenkázni is tökéletesen lehet ágyon. Szerintem túlkomplikálod.
2018. nov. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Mi tavaly karácsonykor mentünk repülővel a szüleimhez 2 hétre, akkor 3.5 hónapos volt a kisebbik, és majdnem 2 éves a nagyobbik gyerekünk. Ha szopizik a baba akkor szerintem könnyen megoldható, kiskád nélkül is lehet fürdetni,esetleg ha nem akartok a babával egy ágyban aludni akkor megoldás lehet az utazóágy.

De ha neked egyáltalán nincs kedved akkor persze nem kell erőltetni.

2018. nov. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
87%

Mi is rengeteget utaztunk már 3 hós kortól , mert nekünk itt egyikönknek sincsen családja.


Kicsit azt érzem, hogy apukádéknak csak egy szobájuk van és nagyon szükösen élnek. Akkor lehet mindenkinek jobb, ha nem alszotok ott. De azért szerintem az sokkal nagyobb macera, hogy 100km-t utazol majd még este tök fáradtan megint 100km-t....

2018. nov. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Igen, lehet inkabb ez a baj, nem nagyon van kedvem napokig ott lenni...

En amugy is inkabb magamnak valo vagyok, marmint nem szeretek még rokon előtt sem szoptatni, es apamek is mindenbe beleszolnak, mintha tudná mit hogy kell...holott 3 eves koromig "nevelt" csak.

Az élettársanak gyereke sincs...

Szeretem őket, de nekem 1 nap bőven eleg lenne velük

2018. nov. 12. 15:48
 8/19 A kérdező kommentje:
2 szoba+ nappalijuk van, mi lennenk a nappaliban
2018. nov. 12. 15:48
 9/19 A kérdező kommentje:
1 szoba bocsi elirtam
2018. nov. 12. 15:49
 10/19 anonim ***** válasza:
93%

1 hónapja jöttünk haza Horvátországból. 10 órát utaztunk a babánkkal, aki kint töltötte be a 3 hónapos kort.

Semmi gondunk nem volt! Egyáltalán nem viselte meg, sőt, jó volt neki a sok séta a levegő, nagyon érdeklődő lett a kint tartózkodásunk alatt. Minden új volt neki és sokkal figyelmesebb is lett. Otthon meg mindent ismert már.

Nekünk is nagy élmény volt ilyen pici babával 'világot látni'.

Jó döntés volt bevállalni Vele az utazást!

2018. nov. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!