Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Dohányzás sétáltatás közben?

Annabell88 kérdése:

Dohányzás sétáltatás közben?

Figyelt kérdés
Egy olyan kérdéssel fordulok hozzátok, és kérem mellozzétek az elítélo válaszokat, hogy a baba mellett sétáltatás közben néha rágyújtok de a füstöt mindig magam mögé fújom és a cigit a kocsitól eltartom és soha nem álló helyzetben. Lehet baja a babának? A szél fúj természetesen és nyílt téren. Vele egy szobába soha sem.

2018. nov. 13. 12:21
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
53%
Sétáltatni a kutyát szoktam, nem a gyerekeimet. A cigifüst pedig mindkettőtökre borzasztó káros, meg a környezetetekre is, tök mindegy, merre fújod (szerinted) a füstöt. Belemegy a ruhádba, hozzádbújik a gyerek, már benne van az anyag...
2018. nov. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
61%
Ajjaj, majd kapsz te mindjárt, csak figyeljél! :D
2018. nov. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Ezt a kifejezést úgy gondolom, hogy nem csak én használom. Mivel nem dohányzó vagy így nem is tudom miért irtál be. Igazából olyanok véleményre vagyok kíváncsi aki hasonló szokássokkal rendelkeznek. De az ilyen hozzászólások nem engem minűsítenek
2018. nov. 13. 12:28
 4/27 anonim ***** válasza:
15%
lehet
2018. nov. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
És Te dohányzol?
2018. nov. 13. 12:39
 6/27 anonim ***** válasza:
18%
Mi baja lenne?
2018. nov. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
54%
Sétáltatni a kutyát szokták. Egyébként baja, nem nem lesz tőle viszont neked lesz ha így folytatod miért kell mérgezni magad, ha már van egy gyereked? Tudod, a felelősségvállalás itt kezdődik.
2018. nov. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
86%

Nem szeretnélek megbántani, kérdező...De ha csak olyanok válaszát fogadod el, akik helyeslik a cigizést babakocsi tologatás közben, akkor minek írtad ki a kérdést?

Megerősítést várnál, hogy csináld nyugodtan, mert úgysem káros?

Szerintem egyébként nem tesz jót a babádnak, nyilván.

De tégy belátásod szerint.

2018. nov. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
81%

Nekem őszintén szólva a szőr feláll a hátamon amikor azt látom, hogy tolja valaki a babakocsit, közben ott a kezében a cigi... :/

Van olyan ismerősöm, akiről tudom, hogy csomót küzdöttek hogy összejöjjön a baba, aztán mindig úgy látom, hogy cigivel a kezében tologatja, érthetetlen számomra.

Én is dohányoztam, de még terhesség előtt leszoktam, azóta hála Istennek nem szoktam vissza és azóta jobban zavar a szaga mint egy nem dohányzót szerintem :D...

2018. nov. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
82%

Szia! Én dohanyoztam a terhességem előtt, miután abbahagytuk a szoptatást pedig visszaszoktam sajnos ( 15 hónapig volt anyatejes a fiam egyébként )

Szóval nem ítéllek el, én is dohányos vagyok. Viszont, soha nem gyújtok rá, amikor tolom a babakocsiban, vagy együtt sétálunk valahova, ettől engem mindig kirazott a hideg... bocsi, nem akarlak megbántani, de nekem ez olyan undorító.

Gondolom a terhesség alatt nem cigiztél, simán ki lehet bírni, hogy amíg tolod a gyereked nem füstölsz.

2018. nov. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!