Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hetes kisfiam hajnalban 2...

10 hetes kisfiam hajnalban 2 óránként kel?

Figyelt kérdés
Belealszik a szoptatásba, így nem eszik annyit, amennyitől több ideig jól lakna. Ez megy pár napja, elötte kétszer kelt. Valamit elrontottam/rosszul csinálok?! Nem azért zavar, mert kelni kell, hanem talám kevés a tejem?!
2018. nov. 15. 06:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyanez van. 7-3 ig szépen alszik,de a hajnal 3as szoptatás után másfél-két óránként megébred. Most napközben is sűrűbben kér enni. Védőnő szerint növekedési ugrás,max egy hét alatt lecseng. Remélem tényleg csak ennyi. Az én kisfiam 12hetes.
2018. nov. 15. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
10 hetesen elvileg nincs növekedési ugrás meg nappal nem is kér gyakrabban. Pár napja szegény nyom, erőlködik, tekereg. Írtam is ki kérdést emiatt. Ma elkezdtem adni Neki az angolvizet, kíváncsi vagyok bejön-e. Amúgy 12 hetes/3 hónaposan valóban van egy növekedési ugrás.
2018. nov. 15. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!