Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislanyom ebredeskor lefele...

Simo Nora kérdése:

Kislanyom ebredeskor lefele nez, par perc es helyre alakul, ez normalis?

Figyelt kérdés
De ebredes utan ismet minden oke par perc mulva akkor mar normalisan nez semmi gond. Koveti a targyakat bereket a szemevel, zaj fele nez semmi gond. S ez is csak ebredes utan mig normalusan felebred. Valaki mar talalkozott ilyennel? Interneten ilyen naplemente tunetet talaltam de az koponyauri nyomas fokozodastol van gondolom ha az lenne akkor mas tumet is lenne, es ez a szem tunet is folyamatos lenne. Remelem csak ilyen szem mozgato izom gyengeseg es kinovi. De jol jonne a megnyugtatas...

2018. nov. 15. 22:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Szemésznél voltatok már? Ilyen esetben szerintem orvoshoz fordulj,ne a gyakori népéhez... És csinálj videót a telefonoddal!
2018. nov. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az én lányomnál volt naplemente tünet,kb 3 hós kórátol és 6 hónapos volt mikor kinöte.Ilyesztö látvány volt,még aznap bevitük a korházba és 4 nap alat minden vizsgálatot megcsináltak és minden jó lett.Szemorvos is látta de ott is minden rendben volt,ha valóban naplemente tünetet észlelsz a babádon akkor mindenkép kerj idöpontot a fejlödésneurologiára,1 koponya ultrahang azért nem árt.Egyébként a szemész azt mondta hogy elég sok babát látott már ö is naplementézni és mind kinötte,valószinü minden rendben lesz nálatok is de 1 kivizsgálás nem árt.
2018. nov. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2018. nov. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Csatoltam neked 1 képet hogy milyen is naplementézés
2018. nov. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a kepet, a mienk nem ilyen eppenseggel. Lefele nez de nem ennyire, es csak mindig ebredes utan furan nez lefele mig felebred amugy maskepp minden okes a nezesevel. Masfel honapja csinaltak koponya uht mas okbol de akkor minden oke volt koponyan belul, gondolom ha valami elvaltozas lenne akkor mar latszodott volna es csak lenne mas tunet is. Laikuslent szek izom gyemgesegnek tudnam be es remelem idovel elmulik. Ha nem mulik el mindenkepo meg nezetjuk szakemberrel.
2018. nov. 16. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!