Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Költözés babával. Tapasztalatok?

Költözés babával. Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Vidékről Budapestre költözünk vissza májusban, akkor 8 hónapos lesz a kisfiam. Addig persze menni kell 1-2x, ügyvéd, értékbecslő és hasonló ügyekben. Nem lakunk közel, 190 km-re élünk a fővárostól. Valaki költözött már ilyen távot, ilyen korú babával? Tapasztalatokat szívesen fogadnék.

2018. nov. 16. 09:02
 1/5 anonim ***** válasza:
61%

Mire vagy kíváncsi. Amikor intézkedni kellett és nem tudtuk senkire bízni, vittük magunkkal.

Költöztető cég bepakol-kipakol és nekünk csak rendezkedni kellett.

A gyerek is volt 1-2x az új házban és mondtuk neki, higy itt fogunk lakni. Nem volt semmi gond az új helyen. Eleinte velünk aludt a saját ágyában, de pár hét alatt megszokta és a szobájában aludt.

2018. nov. 16. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ugyan mi nem költöztünk messzire, de 9 hónapos volt a lányunk. Magát a költözést jól viselte, sőt, szerintem élvezte is a felhajtást, a sok dobozt. Utána 1-2 napig nagyon matrica volt, kereste a helyét, aztán visszaállt minden.
2018. nov. 16. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Konkrétan, hogy ebben az életkorban mennyire viseli meg a babát, mire számítsak...Költöztem már sokszor, de kisgyerekkel még nem :)
2018. nov. 16. 09:22
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem semennyire. Költöztünk 7 hónapos és 3 éves korában és csak az utóbbi viselte meg, de az nagyon.
2018. nov. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mi költöttünk 100 km re, 1 éves és 1 hós babával. Már az új városba szültem. Itt szuleimnel voltunk addig kb 2 hónapig, az otthonunk meg 100km re.


Szülés után pár héttel mentünk vissza haza mindent összepakolni, jött a költöztető. Az új házba 2 kicsivel becuccolni horror volt. Az utolsó dobozt kb 1 év múlva pakoltam ki.

2018. nov. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!