Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehetséges, hogy fJ a foga de...

Lehetséges, hogy fJ a foga de még nem látszik, hogy jönne?

Figyelt kérdés

Egy hete nagyon nyűgös 8honapos babám. De semmit nem látok, hogy mi fáj neki. (azért gondolom h valami fáj neki, mert néha kap szirupot vagy kúpot és akkor pár óráig elvan, meg akkor el is tudom altatni, nem sír altatás alatt)

De nem fáj a hasa sem.

Azon is gondolkodtam elmegyek vele holnap a Gyerekorvoshoz.. De Nemtudom hogy mit reagál hogy ilyen miatt megyünk!? Elég lenne csak tanácsadásra elmenni emiatt? Az csütörtökönként van.


2018. nov. 18. 14:34
 1/7 A kérdező kommentje:
Nemtudom fJ hogy lett abbol hogy jön...
2018. nov. 18. 14:35
 2/7 anonim ***** válasza:

Persze, látszani az én lányomnak 2 nappal az áttörés előtt látszott de 1 hete szenvedett már vele.

1. gyereket is orvoshoz vittem.. nála volt korábbi húgyúti fertőzés így kapásból attól féltem, hogy azért sír ennyit. A vizelete rendben volt, az orvos se mondta, hogy látna a fogán bármit. Aztán csak az volt. De neki se látszott eleinte, csak már áttörés előtt. Metszőkkel legalább 1 hetet szenvedett, örlőkkel volt, hogy 3 hetet ugyanazzal a foggal. Bár az nagyon megduzzadt, a felső metszők is, de az alsó metszőkön én semmit se láttam.

2018. nov. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen hogy leirtad! :) hát a védőnő szentül hiszi h nem jön Neki. De akkor a fogínygel sem segítene neki, hogy mwgnyugodjon. Nem? :/ amúgy semmi sem látszik csak alul középen, mintha kis pukli lenne,
2018. nov. 18. 16:32
 4/7 anonim ***** válasza:
77%
Kipróbálhatod a fogínygélt, ha megnyugszik utána, akkor az volt.
2018. nov. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szoktam kenni neki. Dentinoxxal vagy Babyanaftin-nal sokszor hasznal
2018. nov. 18. 19:34
 6/7 anonim ***** válasza:

4,5 hós a babám 1 foga kinn

3 jön most


Semmi nem làtszott, csak nyűgös lett

Nyugtalanul aludt

Hideg kézzel dörzsölgettaz teszett neki, akkor vettem Anaftin baby-t

Szóval sztem is a foga lesz

2018. nov. 20. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Anaftin baby is van itthon, néha az is elég de általában dentinox meg néha szirup kell. Amúgy ban hűtőrgaikaja imádja!! :)
2018. nov. 20. 09:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!