Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babákra mennyire veszélyes a...

Babákra mennyire veszélyes a száj és körömfájás?

Figyelt kérdés
Ma reggel derült ki hogy az egyik rokon gyereken ma reggelre valószínü a száj és körömfájás jött ki.11kor viszik orvoshoz.tegnap viszont puszilgatta az én 2 hónapos babámat😢.mennyire veszélyes ez az én picikémre?nagyon aggódom.
2018. nov. 19. 10:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Jahj istenem... Én is aggódnék.Borzasztó betegség. NEM rémisztgetni akarlak nekem volt gyerektől kaptam el nagyon fájdalmas. Én a helyedben felhívnám a gyerekorvost és kikérném a tanácsát, hogy meg lehet e előzni, ha nem akkor mi a teendő. Remélem nem kapta el kitartás
2018. nov. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kb. 3-5 nap a lappangási idő.


Úgy tudom, csak Fenistil-cseppet adnak gyógyítás céljából, meg lehet kérdezni a gyermekorvost, hogy adjál-e abból a babának.

2018. nov. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!