Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért ordít szinte egész nap?

Miért ordít szinte egész nap?

Figyelt kérdés
Van 3 csodás kisfiam. A legkisebb most múlt fél éves. A problémám a következő, hogy kB 1--,5hete szinte egész nap ordít. Akármit csinálok vele. Van, hogy használ ha felveszem(akkor egyből nevet) és hurcolom magammal. Hozzá teszem ezek a sírások könny nélküliek. Sajnos 3 gyermek és millió teendő mellett nem tudom és nem is akarom egész nap cipelni. Ha leteszem ordít. Mostanában nappal alig alszik, kB 3szor fél órát. Egyik gyermekemmel sem volt ennyire súlyos a helyzet.. Ez már hosszan tart. Ők, tudom hogy jöhet a foga, növekedési ugrás van és a mozgásfejlődési lépcsők is bekavarhatnak. Az tény, hogy hírtelen kezdett négykézlábra állni és már majdnem mászik. A napunk 90%-a vergődésből áll. Ezt szó szerint mert löködi is magát a lábával, feszíti magát hátra, közben téli torokból ordít, könny nélkül. Ha fájdalma lenne, lenne könnye is nem? (tud könnyezni is, láttuk már) Egyszerűen tan@cstalan vagyok és kezdek nagyon kikészülni idegileg. Persze jó, hogy már nem tudom még sem nyugtatni ha meghallom, hogy megint kezdi szinte sírni tudnék az idegtől. Egyik babám sem művelte ezt. Nem beteg, láza nincs, ha cici el kínálom ellöki és feszíti magát hátra. Ezt próbalom vág, 4szer mire hopp elfogadja,de van, hogy egyből elfogadja gond nélkül, szóval nem éhes/szomjas. Sokszor észre veszem, hogy akkor is ezt csinálja ha pukiznia kell... De van, hogy műsor nélkül pukizik mosolyogva, nincs összefüggés az etetésekkel. Nagyon rosszul érzem magam a bőrömben, Sz@r anyának érzem magam amiért nem tudom miért csinálja ezt a kisbabám! Azt hittem, hogy 2 gyerek után már mindent tudok, de úgy látszik nem. Segítsetek légyszi
2018. nov. 19. 18:51
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

1,5 hete


Elnézést az elírásokért csak zaklatott vagyok, plusz a telefonom is folyton átír

2018. nov. 19. 18:53
 2/13 anonim ***** válasza:
89%
Szepa?
2018. nov. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Fél évesen? Az nem 8 hós kor felé kezdődik? Meg akkor elég lenne neki ha csak mellette ülök, nem kéne hurcolgatni.
2018. nov. 19. 19:37
 4/13 anonim ***** válasza:
89%

Nem, nincs kőbe vèsve hogy mikor kezdődik. Ahogy a mozgàsfejlődés is tól-ig jellegű fejlődés, így ez is.

És nem, a megjelenése se csak annyi lehet, amit írsz.

Többségnél inkább a "vegyél fel anya! majd a tegyél le" váltakozik ilyenkor. Sehogy se jó nekik.

2018. nov. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
45%
Az én fiam egy kis méregzsák volt, míg nem sikerült neki a mászás és kapaszkodva lépegetés, nálunk ez okozta a folytonos nyűglődést.
2018. nov. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
34%
Elkezdted a ht-t? Esetleg vmelyik kaja és fáj a pocakja. Foga? Tejcukorerzekenyseg amennyiben anyatejes?
2018. nov. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Egyenlőre még csak a kóstolgatás fázisában vagyunk,nem eszik még érdemi mennyiséget. Tejcukor érzékenységet nem gondolnám, akkor már jelentkezett volna.. De mint fentebb írtam nem függ össze az étkezésnél.. Inkább a mozgásfejlődéssel látok némi párhuzamot, de lehet hogy tévedek. Foga is lehet, de ezek a gélek nem sokat érnek, gyógyszerezni meg nem kéne non stop. Éjjel minden rendben, alszol mint a tök. 10 éjjelből 2szwr volt, hogy volt sírás..
2018. nov. 19. 20:22
 8/13 anonim ***** válasza:

Lehet ételallergia.

Két gyerekemnél os a ht megkezdése után jöttek a bajok, mert az felborította a bélműködését.

Amíg anyatejen keresztül még tolerálta az allergént úgy ahogy a ht előtt, utána már nem.

Állandó hasgörcsök, pukizás átmenei enyhülést hozott.

Nem mondom hogy nektek is ez van, de mint lehetőséget ne zárd ki.

2018. nov. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem frusztrált,mert haladni mászni akarna és nem megy még úgy ahogy szeretné.Lanyom,ha valami nem sikerül, nem megy ugyanezt csinálja.Azert hozzá teszem nálunk tudott allergiája van,ha nem viselkedett eddig így vagy esetleg észre veszel erre utaló jelet érdemes az utóbbiban is gondolkodni.Szepanak szerintem is korai.
2018. nov. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat! Létezhet allergia a banánra, almára? Eddíg ilyenről nem is hallottam. Hol tudnám ezt kiviusgáltatni?
2018. nov. 20. 05:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!