Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Első gyermekesek mennyire...

Első gyermekesek mennyire támaszkodtok a védőnőre tanácsért?

Figyelt kérdés
Én úgy erzem az én védőnőm utálja a munkaját csak a kontrolokon lehet vele komunikálni azon kivűl nem elérhető .Neki a feladata elvégezve legyen mérés stb és viszlát .
2018. nov. 20. 11:37
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Örültem volna ha ilyen védőnőm van. A miénk egy velem egykorú (ráadásul osztálytársam is volt, utáltam mindig), gyermektelen nő aki a szakkönyvekből próbált engem kioktatni szoptatásról, altatásról stb... Soha nem akarta elfogadni ha én más módszerekkel próbálkozom. Egy idő után már elengedtem a hülyeségeit a fülem mellett. Engem bármi érdekelt utána néztem a neten, praktikák stb... meg böngésztem a fórumokat, de egyébként meg amennyire lehetett a megérzéseimre hagyatkoztam.
2018. nov. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
77%
Próbáltam az elején kérdezni 1-2 dolgot, de mivel nem kaptam választ így gyorsan leszoktam róla.
2018. nov. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Semennyire.

Szörnyű védőnőm van, akit nem kellene gyerek közelébe engedni. Őt nem érdekli mi van a babával, csak a kötelező körök legyenek lefutva/lepapírozva.


SZóval én semmire nem mentem a védőnővel, nem is kértem tőle tanácsot sosem.

2018. nov. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
85%

Bár nem első gyerekes vagyok, de olyan nagy a korkülönbség, hogy majdnem.20-13-1.5 évesek.

Szóval 3.gyerkőc, nekem sokat segít a védőnő, bármikor elérhető.

Néha egy egy témával túlzásba esik, de akkor csak mosolygok.

Mindig elmondja amit mondania kell, aztán azt is, hogy ő a saját gyerekével mit tapasztalt.

Én alapvetően kedvelem, nekem sokat segít, örülók, hogy van.

2018. nov. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
78%
Borzalmas vedonom van egy tapasztalatlan gyermektelen p*csa. Szoval semennyire nem kertem a segitseget. Ha ketelyem volt anyukamat kerdeztem aki folnevelt 3 gyereket v a neten megneztem ha erdekelt valami. A kornyezetembe a babasoknak mind nem normalis a vedonojuk.
2018. nov. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
85%
Nekem egy 3 gyerekes, nagyhangú, kekec de vidám védőnő van. Én nagyon szeretem. Bármikor hívhatom, és szívesen segít, sőt kicsit el is várja ha gondom van, őt hívjam, neki ez a dolga. Nagyon alapos. Nekem szerencsém van vele úgy érzem. Mindent észrevesz a gyereken és rajtam is látja ha bizonytalan vagyok, segít, meg nyugtat.
2018. nov. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Nekem már az elején jelezte,hogy csak munkaidőben lehet hívni.De amugy már akkor sem veszi fel.
2018. nov. 20. 11:57
 8/22 anonim ***** válasza:
59%
Két évig védőnőkkel tanultam a főiskolán, hát garantálom jóval többet tudok tudok mint az évfolyam fele. Ez a maradi, balkáni védőnői rendszer teljesen értelmetlen dehát mit várjunk.
2018. nov. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
86%

Nekem sokat segített, nem nagyon volt kitől kérdeznem.

Munkaidőn kívül nem hívtam, de el sem vártam tőle, hogy elérhető legyen.

2018. nov. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
77%

Nekem nem volt szükségem rá, de mindig elérhető


( egy bnőm védőnője bajban elérhetetlen volt, az enyém neki is segített)

2018. nov. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!