Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan aki adod 1 év...

Van itt olyan aki adod 1 év alatti babájának pl tejfölt vagy tehéntejet felfőzve? Ha nincs tej allergiája miért nem ihat tejet pl egy 9 hónapos baba?

Figyelt kérdés
2018. nov. 24. 16:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
35%

Mert az allergiamegelőzés lényege, hogy minél később találkozzon az allergénnel.

Egyébként meg honnan tudod, hogy nem allergiás rá?

Az, hogy a tejet is tartalmazó tápszer nem üti ki, nem bizonyíték, mert ott részeire bontják és eliminálják az összetevőit, így egyáltalán nem ugyanaz, mintha tejet inna.

2018. nov. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Mielőtt támadásba ledülne itt bárki is nem adtam a babámnak tejet csak kiváncsi vagyok .
2018. nov. 24. 17:01
 3/13 anonim ***** válasza:
29%

Már megválaszolta az 1., hogy miért nem ihat.

Biztos rengetegen vannak itt az oldalon olyanok, akiknek már 9 hónaposan adtak tejet, tejfölt a szülei. A 40-es, 50-es korosztály, meg az idősebbek így nőttek fel.

2018. nov. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
42%
Tejfölös főzeléket, húst kapott a lányom 10 hónapos korától. Tejet csak sütiben, ill. pékáruban evett még, most lesz egy éves.
2018. nov. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
24%
Joghurtot, tejfölt már adtam neki 10 hósan, sima tejjel néha főzünk azt is kaphat 1 éves korától, tehéntejet mi sem isszuk, így inkább tejitalt adok.
2018. nov. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
35%
Apósom feles tejen nőtt fel,még él. Nem allergiás. Ennyit erről. Semmi baja nem lesz tőle. Ha pöttyösödik,megy a hasa,nem adsz többször. Ilyen egyszerű.
2018. nov. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
40%

Igaz, lànyom màr 9 éves, de én anno 8-9 hónaposan adtam neki tejes, tejfölös dolgokat.

34 éves vagyok, élek még, és én is kaptam.

Nagymamàm 75 éves, kapott tejet màr sokkal koràbban mint 8-10 hónaposan, köszöni szépen, jól van.

Én magasról tettem annak idején a védőnő hülyeségeire, plàne amikor azt mondta, azért néz a két hetes picim a fejünk fölé, mert a szellemvilàgot làtja. :)

Ennyit a nagy tudàsukról.


Ha menni fog a hasa, kipattog, nem adsz neki, és pont.

2018. nov. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Ha felfozod az UHT tejet, akk a amradek tapanyag is elvesz, inkabb ezzel meg fuss par kort, de ne adj neki!!!
2018. nov. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
50%
Gabica, hany eves az aposod, h a boltbol vettek neki a feles tejet?
2018. nov. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
43%
Azt nem vették,basszus! Nem tudod,mi az a feles tej. Fele tej,fele víz. Amúgy 60 éves.
2018. nov. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!