Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Darabos eteltol oklenkedzik...

Darabos eteltol oklenkedzik (van hogy ki is hanyja). Ilyenkor mit csinaltok vele?

Figyelt kérdés
2018. nov. 27. 13:08
 1/9 anonim ***** válasza:
24%
Feltakaritjuk
2018. nov. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%
Mennyi idos? Erdemes a darabosra fokozatosan atallni, ha puresen kezdtetek a hozzataplalast, pl. parolt alma, banan, sutotok, amiket konnyen szet tud nyomni a szajpadlasan, es fokozatosan atterni a darabosra.
2018. nov. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
Vagy túl nagy darabokat adsz vagy még nem érett meg a darabos ételekre.Én először csak egy -két kisebb darabot tettem a főzelékbe aztán növeltük fokozatosan a mennyiséget.Közben megszokta, hogy az ínyével szét kell passzíroznia a főtt darabkákat.
2018. nov. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
9 honapos mult.Purekkel kezdtuk,most a fozibe volt par olyan kisebb darabka,gondoltam majd igy fokozatosan szoktatom hozza,de sajnos igy reagalt.Megijeszt felek, hogy felre nyel.
2018. nov. 27. 13:30
 5/9 anonim ***** válasza:
68%
Én mondjuk pont nem főzelékbe tennék darabokat, hiszen ott nem számít rá. De pl, ha sütsz almát, vagy édesburgonyát, az már-már pépes. Felkockázva süsd, tedd elé egy kistányéron és hagyd, hogy felcsipegesse, ismerkedjen vele. Ugyanez puha kenyértésztával is jó, az is szinte elolvad a szájában. Ha ezeket már szépen eszi, akkor jöhetnek a rágósabb dolgok: tészta, puha hús, keksz, párolt zöldségek, stb. 😊
2018. nov. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha nem megy, akkor varj vele....probald meg 2 het mulva...
2018. nov. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
En rahagytam egy kis idore es kesobb megint. Egy ido utan megette
2018. nov. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Koszonom a tanacsokat.Varok meg vele.Csak sok ilyet hallottam,hogy nehezen allt at a baba a darabosra,sokaig kellett puresiteni a kajat.Remelem nem jarunk majd igy :/
2018. nov. 28. 08:23
 9/9 anonim ***** válasza:

Ne aggodj, minden baba mas. Az enyem

1 eves kor korul kezdte igazabol enni a darabosat...

2018. nov. 28. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!