Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Iker babák névválasztás....

Iker babák névválasztás. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Kisfiúk lesznek, így a húgomék kíváncsiak lennének néhány névre. Sultis vezetéknévhez.

Szóba jöttek:

Sultis Kornél-Sultis Kevin

Sultis Zalán-Sultis Milán

Sultis Vencel-Sultis Mendel



2018. nov. 28. 20:25
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
87%
Nekem a Kornél Zalán Milán tetszik, a többi nem annyita, a Kevin abszolúte kizárva.
2018. nov. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
86%
Az első néh elmegy, a második kettő eszembe sem jutna. Gondolom mókásnak találjátok, hogy ugyan olyan hangzású a párbaállított két név, de valójában zavaró. Legyen egyforma a kezdőbetű vagy valami hasonló egyformaság oké, de miért jó, ha felkiabálsz az emeletre aztán fogalmuk sincs kinek szóltál? Vagy, ha még hasonlítani is fognak, totál nem fogja őket senki megjegyezni, még a nevük alapján sem
2018. nov. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
97%
Csak a Zalán-Milán elfogadható, nekem.
2018. nov. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Másik páros ami még szóba jött:

Erik-Filip

2018. nov. 28. 20:42
 5/18 anonim ***** válasza:
96%
Ezek közül csak a Zalán-Milán tetszik.
2018. nov. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is a Zalán,Milán,Kornél közül kellene választani,a többi gáz.

De ha valami hétköznapibb névre esne a választás,az még jobb lenne,mert a Sultis már önmagában elég szokatlan hangzású és elég sok keresztnév nyelvtörősen hangzik mellette.

2018. nov. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
78%

Kornél, Zalán és Vencel tetszenek. A Milán elmegy a másik kettő kizárva.

A legjobb páros a Kornél-Zalán lenne szerintem.

De ha csak ezek a párok vannak akkor Zalán-Milán.

2018. nov. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
93%

Kevin, Mendel és Filip röhejes nevek. (Mondjuk Filip esetén rögtön az jut eszembe, akkor már miért nem Fülöp? Szégyellne magyar nevet adni neki?)

Egyetértek 2-essel, öngól lenne rímelő neveket adni nekik. Általában véve legyen két normális név (persze kinek, mi a normális), aztán azok között nem kell sem rímnek, sem alliterációnak (kezdőbetű azonosságnak) lennie. De ha alliterációt akartok, lehetne mondjuk Sultis Ferenc - Sultis Frigyes; Sultis Róbert - Sultis Rudolf stb.

2018. nov. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Természetesen ezek szóba jöttek,várnak más neveket is, amikben tudnátok segíteni.
2018. nov. 28. 21:34
 10/18 anonim ***** válasza:

Nekem ezek közül a Kornél és a Zalán tetszik.

Ami még nekem tetszik: András, Imre, Albert.

2018. nov. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!