Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti megengeditek kisbabátoknak...

Ti megengeditek kisbabátoknak hogy a plüssálatait a szájába vegye?

Figyelt kérdés
Van neki vagy 20 plüssállata és már kezdi őket tapogatni, megtartani a kezével, szájába akarja venni. Eddig engedtem de tegnap észrevettem hogy öklendezik, szerintem vmi szösz a szájába mehetett. Van neki rágókája de egy idő után megunja.
2018. nov. 29. 14:20
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
Ki van zárva, hogy meg tudd akadályozni a következő x évben :D mindent a szájába fog venni. Mindent.
2018. nov. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
92%
Én meg szoktam neki engedni, olyanok a plüssei amiknek ilyen rövid semmi szőrük van és varrott szemük. A kislányom csak akkor szokott öklendezni ha túl mélyre nyomja le a játékát de már kezdi megtanulni, hogy is van ez. :)
2018. nov. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem tök mindegy megengeded neki, vagy sem, úgyis a szájába veszi. Kislányomnak nincs sok plüsse, nem is szereti, amik vannak azt mosógépben néha kimosom.
2018. nov. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
83%

Plüss méhecskével alszik, aminek a csápjait rágcsálja, cirógatja magát vele.

Ha varrott szeme van, vagy nincs rajta olyan apró akármi ami leszakadva-lerágva fulladást okozna, a szájába veheti.

Néha bedobom a mosógépbe, radiátoron szárítom.

2018. nov. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Olyan korban van, amikor mindent be akar kapni, gyakorlatilag nem tudod megakadályozni - így is megakarja tapasztalni a dolgokat. Szöszölős, bolyhos plüssöket, apró tárgyakat távolítsd el a közeléből. Meg mindent, amit nem szeretnél, hogy a szájában kössön ki. Ez egy ilyen kóstolgatós időszak.
2018. nov. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!