Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elszívtam szoptatós anyaként...

Elszívtam szoptatós anyaként egy szál cigit, nem lehet baja a babának?

Figyelt kérdés

Fél éves a baba, csak megkívántam, tudom rossz anya vagyok emiatt.

:( nagyon szégydnlem magam, nem tudom mi ütött belém :( természetesen nem mellette szívtam el, félek nehogy baja legyen :(


2018. nov. 29. 20:03
 1/6 anonim ***** válasza:
83%

Egyszeri alkalomnál gondolhatod, hogy nagyságrendekkel kisebb a probléma, de úgyse tudsz visszamenni az időben, ezen ne agyalj, mert a feszültséged igenis árthat a kicsinek.

(A párom anyja csak a terhessége idejére tette le a cigit, pedig igazából évtizedek múlva is nagyon árt a gyermekeinek... Mindenkinek jobb, ha nem cigizel, de mindenki gyenge néha, sajna, ha nem ebben, másban.)

2018. nov. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
23%
tesóm végigpöfékelte az elmúlt 30 évét, közben szült és szoptatott is, ő nem zavartatta magát
2018. nov. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%

Egy szál cigitől semmi baja nem lesz

Gondolom nem az orra alatt füstölted el.


Tulajdomképpen azért rossz, mert egy szálat követi a többi szál általában.

Nem tartok kiselőadást a káros hatásokról, arra itt a link


Emiatt nem vagy szar anya


[link]

2018. nov. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm kedves szavaitok! Még a közelemben sem volt. Talán arra volt jó hogy soha többet ne gyújtsak rá. Sosem voltam cigis, csak azt hittem picit segit regeneràlódni, de bár ne szívtam volna

.

2018. nov. 29. 20:33
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom miből gondoltad hogy egy cigi majd regenerál...s mivel most itt kapsz olyan választ hogy ugyan ennyitől nem lesz baja, majd jövő héten jön még egy szál aztán már kettő mondván akkor kettő sem okozhat bajt hiszen csak eggyel több az egy szálnál.

Semmi értelme nem volt. Bajt ez az egy nem okoz nyilván de a tejbe átjutott az egyértelmű.

2018. nov. 30. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem lesz semmi baja. De nem értem, ha eddig nem cigizé, akkor honnam vetted, hogy segít regenerálódni?

Évekig cigiztem, terhesség előtt leszoktam. Undorító büdös minden tőle, anyu is cigizett amikor kicsi voltam, utáltam azt a szagot.

Ha regenerálódásra van szükséged, akkor amikor alszik (ha nincs segítséged), filmezz, olvass, aludj, vagy bármi ami kikapcsol, hagyd a házimunkát.

2018. nov. 30. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!