Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hónapos kisfiam nagyon meg...

5 hónapos kisfiam nagyon meg fázott állandóan szürcsög. Hiába szivom ki az orrát 10 perc és ugyan olyan. Mit lehet venni ilyen idős korba a babának megfázásra?

Figyelt kérdés
Tegnap éjszaka alig aludt mert állandóan eldugult az orra. És milyen idő közönként lehet neki szívni?
2010. jún. 26. 22:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Van egy éves kor alatti nasivin, naponta 3x1 csepp kell a nóziba, ha ennyire makacs.

Amikor ennyire eldurvult a nátha nálunk, akkor írta fel az orvos (de recept nélkül is kapható) , de én nem mertem egy ideig használni. Azt rámijesztett az orvos, hogy inkább az orrcsepp 5 napig, mint a fullgyulladás miatt kórház.

Sterimart vagy más hasonlót használtok?

2010. jún. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

azt=aztán

fullgyulladás=fülgyulladás

már fáradt vagyok...

2010. jún. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem. Semmit.:(
2010. jún. 26. 22:18
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szegényke!hát én ha nagyon be van sűrűsödve a váladék és szívóval nehezen jön akkor Sterimaros (tengervizes)sprayal fellazítom neki és utána kiszívom.Nasivin orrcseppet használok(van piciknek való is),az elmulasztja az orrdugulást.Orrszívás-orrcsepp-fejét hátradöntöm pár másodpercig és utána ha még szükséges kiszívom.Általában ezután jobb lesz.Jobbulást
2010. jún. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Pedig kellene!

Sterimarral befújt a nóziba oldalra fordított fej mellett, majd pár mp múlva szív, így feloldja a váladékot és könnyebben kijön!

2010. jún. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a gyors hasznos válaszotokat.

És köszönöm a JOBBULÁST.

2010. jún. 26. 22:22
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

Én soha semmit nem használtam egyik gyerekemnél sem. Tartottam az orrszívótól (bár azt mondják nincs miért, én berzenkedem tőle) az orrcseppre meg rá van írva, elsorvaszthatja az orrnyálkahártyát úgyhogy ahogy megvettem ment is a kukába. Soha nem volt sem fülgyulladásuk, sem arcüreggyulladásuk, semmi komoly bajuk.

Ami viszont nekünk bejött az az éjszakai párásító és így mindig aludtak nyugodtam, bármilyen náthásak is voltak.

2010. jún. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szívogasd neki azért sűrűn, hogy ne rakódjon le, egyébként Baby Otrivin orrspray napi 1x., orcsepp, Cebion csepp napi 2x10 csepp. Más nem kell neki, az enyém is kb. ilyen idős korára kapott el valamit. Ezektől meggyógyult.

Ha gondolod estére adj neki Chamomillát, attól megnyugszik, és tud pihenni.

2010. jún. 27. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
jobban vagytok?
2010. júl. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Igen :)

Nagyon szépen köszönöm az érdeklödésedet.Aranyos vagy:))))

2010. júl. 1. 17:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!