Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit lehet csinalni egy 8-10...

Mit lehet csinalni egy 8-10 hós babával?

Figyelt kérdés
Úgy értem milyen programot. Ami nem teher neki hanem élvezi is, és mi is kikapcsolunk. Jövő nyáron lesz ennyi idős és első babánk, így tanácstalan vagyok.
2018. dec. 3. 11:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem értem mire gondolsz, járni feltehetően nem fog ennyi idősen, sétálni szeretnek ebben a korban, babakocsival, de 10 hónaposan mi elkezdtük a játszóra is kivinni, mert már stabilan ült és szerette a hintát, 1 évesen játszóházba is jártunk már, 13 hónaposan kezdett járni, ekkor az állatkert még nem volt neki érdekes, most 16 hónaposan újra vittük és most már érdekelték az állatok.
2018. dec. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
62%
Ha babakocsival mentek vagy hordozod ő csak nézelődni fog és kb. mindegy neki, nem fogja értékelni, hogy külföld vagy tengerpart vagy állatkert vagy csak egy zajos utca, még minden egyformán érdekes. Vagy le tudod tenni mászni (bevállalósabbak jó időben már a fűbe is lerakják az ekkora babákat), és akkor nektek kevéssé kikapcsolódás, mert kergetni kell, mert még folyton felborul és minden szöszt megeszik és szétszedi a szállodai szobát. Szóval szerintem induljatok ki abból, ti mit szeretnétek csinálni és abból aztán alakítsatok ki egy bababarát verziót az igényeiteknek megfelelően.
2018. dec. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az én lányom is nyáron volt ennyi idős. Mi voltunk vele vadasparkban, igazából nyilván annyira nem érdekelte, egy két-állat tetszett neki, de legalább sétáltunk egyet, kikapcsolódtunk, tetszett neki a sok gyerek. Voltunk vele strandon is elég sokszor, nyaralni voltunk kétszer is. Nagyon szeretett pancsolni. Itthon is állítottunk neki kismedencét. Játszóra is már kivittem hintázni. Kipróbáltuk a homokozót is.

Meg igazából sokmindent lehetett már vele ennyi idősen csinálni. Kezdett érdeklődni a világ felé, bárhova vittük, tetszett neki.

2018. dec. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!