Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Titeket mivel lepett meg a...

Titeket mivel lepett meg a ferjetek szüles utani elsö latogataskor?

Figyelt kérdés
Virag, csoki stb. ...
2018. dec. 4. 01:11
1 2 3
 1/21 Nosco ***** válasza:
98%

Semmivel nem tudtam a feleségem meglepni mert zárlat volt a kórházba járvány miatt!

Akkor láttam mikor jöttek haza a picivel!

2018. dec. 4. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
96%
Hozott betétet, tiszta bugyit és wc papírt. Ezen kívül megfőzte a kedvenc kajánat és azt is behozta a kórházba. Felesleges vackokra nem vágytam, csak a jelenlétére meg a fent említett dolgokra. 😊
2018. dec. 4. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
94%
Sajtos-tejfölös lángossal :D
2018. dec. 4. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
69%
A kisfiammal.délelőtt szültem.császármetszéssel és a férjem is velem volt a szülésnél igaz a melettem lévő szobában várta hogy ha a kislányunk megszületik akkor rátegyék az ő mellkhasára.és amikor délután vosszajött hozzám akkor hozta a kisfiunkat is magával.nekem ez volt a legnagyobb ajándék.semmi extrát nem kaptam.minden nap hozott friss kaját,gyümölcsöt meg innivalót.
2018. dec. 4. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
90%
Óriás plüssmacival meg 100 szálas rózsacsokorral,belga csokival. Haha nem ám,betétet hozott meg mellszivót,meg sterilizálót,és babavizet mert iszonyú szomjas voltam. Hozott még egy függönykarikát mert leszakadt a függöny és a nem messze dolgozó munkások folyton benéztek az ablakon fejés,szoptatás,és öltözködés közben,sajna erre a korháznak nem volt kapacitása de ez más téma.👏👏👏👏😭😭😭😭😲😲😲😲
2018. dec. 4. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
92%
Mellszivoval:)) tuti nem azt vettem volna meg ha elore megveszem, de még jó hogy egy orat nezegette a különböző típusokat a boltba egy eladoval:))) nagyon bevalt
2018. dec. 4. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
88%
Csatos sörösüvegben hozta be nekem a szoptatós teát. Azt se tudtam hirtelen, hova rejtsem az üveget.
2018. dec. 4. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
91%
Azzal, hogy bent volt velünk végig (látogatasi időn belül). Hoztt nekem bármit megkívántam. És azóta is mindenben segít. Egy virággal, csokival vagy ékszerrel nem sokra mentem volna és nem is vártam el..
2018. dec. 4. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
82%
Kávéval
2018. dec. 4. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
72%
Pizzával és bimbovédővel. Nem vágytam másra.
2018. dec. 4. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!