Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi az a cumizavar?

Mi az a cumizavar?

Figyelt kérdés
Mitől alakul ki?
2018. dec. 4. 17:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha túl sokat cumizik, utána előfordulhat, hogy nem fogadja el a mellbimbót.
2018. dec. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
27%
Egy újabb hülyeség, amivel anyukák paráztatják egymást.
2018. dec. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Aha értem.és ez fordítva is igaz?úgy értem hogy anyatejet eszik de a cumit nem fogadja el?az mitől lehet akkor?kislányomat a fogai bántják és egyfolytában az öklét szívja.jobban örülnék ha inkább cumizna.
2018. dec. 4. 17:37
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem egyik anyatejes de fogadta el a cumit. Viszont amint kint voltak a fogaik, nem kotorásztak a szájukban.
2018. dec. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A baba a cumizàs hatàsara nem tanulja meg vagy elfelejti a hatèkony szopàsi technikàt. Van akinèl màr egy cumihasznàlat is előhozza, màsoknàl egyáltalan nem fordul elő. A szopàsnàl a ràgàshoz hasonló, ràgást ès a beszèdet előkészìtő, arcizmokat edző mozgàst vegez a baba. Cumizàsnàl csócsàlàshoz hasonló mozgàst vègez. Szopàsnàl valyùt kepez a nyelvvel, a mellbimbót a szàjüreg mèlyere szívja. Cumizàsnàl pùpozza a nyelvèt. Ha a gyerek cumizavaros lesz, a helytelen szopàsi technika a mellbimbó kisebesedèsèhez vezethet. Hiàba van az anyukànak elèg teje, a baba nem tudja kiszìvni, ha ùgy próbàlja használni a mellet, mint a cumit. Ez a tejmennyisèg csökkenèsèhez vezet.
2018. dec. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam az lett. A cumisüvegből nem kell neki "megküzdeni" a tejért. A cicin pedig igen. 5perc után kiköpte és elkezdett sírni képtelen voltam megetetni. Örülök, hogy van itt olyan hozzászóló aki nem szembesült ezzel az igen is valós problémával. Én nem hallottam erről és elég váratlanul ért. Nem sikerült vissza fordítani, talán ha nagyobb türelmem lett volna. De így teljesen át kellett állni tápszerre.
2018. dec. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!