Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ihatok egy kávét, ha szoptatok?

Ihatok egy kávét, ha szoptatok?

Figyelt kérdés

A reggeli szoptatás után megihatok egy tejes kávét?

Van, aki iszik?

Nem alszok töle rosszul a kisbaba?


2018. dec. 5. 13:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Igen, ekkora mennyiség belefér szoptatás alatt.

Nálunk nem okozott gondot.

2018. dec. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szia.én minden reggel kávéval indítom a napomat.aztán ebéd után megiszom egy 3az 1bent.szerintem simán lehet.nem vettem észre semmilyen változást a babámon
2018. dec. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Napi 2 kávét iszok,nincs gond, viszont a tejjel csak óvatosan. 3 hetes a lányom, most kezdte a hasfájást,de mióta nem fogyasztok tejet, tejtermékeket javult a helyzet.
2018. dec. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Terhesség és szoptatás alatt is kávéval indítottam a napjaimat. Kimondottan jó alvókájúak voltak babaként is a gyerekeim.
2018. dec. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Meg kell figyelni, hogy észlelsz-e különbséget a babánál. Általában a koffein nem probléma, de vannak érzékeny babák.

A tejet is érdemes kifigyelni mert azt sokszor nem bírják...

2018. dec. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én ittam terhesen is és szoptatás alatt is reggel egy tejeskávét.
2018. dec. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én is megittam napi egy tejes kávét, jól aludt a lányom kezdetektől. Voltak kávémentes napjaim is, nem láttam különbséget rajta. Szerencsére a tejjel se volt baja, nem volt hasfájós.
2018. dec. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Napi kettőt ittam végig, viszont a tejre az én babám is érzékeny volt eleinte, ezért átmenetileg 3in1 kávét ittam, attól nem fájt a pocakja. De pár hónap után vissza tudtam állni a rendes kávéra.
2018. dec. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Rendes, főzött kávét iszom tej nélkül, reggel és délután, jó alvókája van a picinek.
2018. dec. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Coffelia ***** válasza:
Nekem a férjem az ágyba hozta, mikor a gyerekünk újszülött volt, mert annyira kivoltam a nemalvástól, hogy amíg nem ittam meg, addig fel se tudtam eleinte ülni. Tapasztald ki, a te gyereked hogy reagál, az enyém napi kettő mellett hosszan szoptatott gyerek, semmi gond nem volt.
2018. dec. 6. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!