Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak nekem furcsa hogy Som...

Csak nekem furcsa hogy Som Balogh Edina a pepcobol is öltözteti a gyerekeit?

Figyelt kérdés
2018. dec. 6. 13:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
Nincs ebben semmi fura. Ingyen kapja a cuccokat, cserèbe ő reklàmozza a Pepcot! Ha màshovà nem is, ràadja a ruhàkat otthonra.
2018. dec. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
ezen mi a fura..?
2018. dec. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
37%

Nekem az a furcsa, hogy bárki öltözteti onnan a gyerekét. Egy mosás és vége annak, amink onnan van. Más meg nem megy tönkre, szóval nem a mosással van a baj. Nem is értem itt is látom mindig, hogy ajánlgatják... De pl. a gyerek csúszásgátlós zoknijáról lejönnek a kis csúszásgátlók. Jó, hogy észrevettem és nem ette meg. A body két mosás után szélesebb volt mint a hossza. A póló felvétel ELŐTTI átöblítése után a nyaka olyan volt, mintha hetek óta annál fogva venné le magától.


Na de a sztáranyukára visszatérve. Gondolom neked az a fura, hogy a pepco ilyen olcsó hely és hát ő biztos egy gazdag sztár és mit csinál ott. Az, hogy szerepel(t) a barátok köztben, semmit se jelent. Egy régi ismerősöm is szerepelt benne pár évig, aztán mikor síelni ment a privát facebookján koldulta össze a kölcsön felszerelést meg ilyenek, utána meg húú az xy síel. Ja. Még az is lehet, hogy oda is úgy ment, hogy valaki megszánta és elvitte. Nem kell ezeket a sorozat sztárokat úgy elképzelni, hogy milyen csillogó, milliomos életet élnek. Csak szeretik így beállítani az újságok.

2018. dec. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
98%
Ha nem lenne szponzor és önszántából venné, akkor sem értem a kérdést: mitől más ő mint mi, halandók? Attól, hogy színésznő vagy mi, még ugyanolyan átlagember a magánéletében.
2018. dec. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
85%
Nekem nem fura, szerintem jó a pepco, igazából csak a sznob, hisztérikáknak ciki, aki előttem panaszkodott, annak üzenem, hogy van vagy 10 pár csuszásgátlos zoknink a pepco-bol, soha egy tappancs se jött le róla már lassan 1 év alatt, a body-k nyaka néha tényleg bő, de olyat kell venni, ami nyaknál patentos, van olyan is.
2018. dec. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
65%

Miért ne vásárolhatna ott is?

Én föleg leggingseket szoktam venni a nagyobbaknak,játszosnak oviba bölcsibe,harisnyákat inkább meg szoknyákat.


Babaruhát nem annyira láttam jókat,na meg a plakátfestékeket szeretem onnan venni.

Olcso,és céljának pont jó.


Ö sem ellensége a pénzének,főleg,hogy ő a reklámarca is...

2018. dec. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
46%
Örülök, hogy neked bejön, kedves válaszoló, nekem is meg az ismerőseimnek is e a tapasztalata, hogy gagyik a dolgok, sajnos. Pedig vannak aranyosak azért. Mondjuk azt nem értem, hogy miért vagyok ezért sznob és hisztérika, hogy feltűnt a rossz minőség. Veszek a gyerekre használtat is, tesco, lidl ruhákat, nem hiszem, hogy akkora sznob vagyok, egyszerűen a pepcos ruhák addig szépek míg nincsenek kimosva. A pihe-puha szőrös zoknijuk meg egyenesen kriminális, annyira szöszöl, csoda, hogy nem esik szét teljesen, míg egy tescos meg egyáltalán nem és van vagy 100 forint különbség..
2018. dec. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
7 ezt nem értem miért vetted magadra, hiszen azt írtam "a sznob hisztérikáknak ciki". Neked ciki? Nem ezt írtad, csak, hogy nem jó a minősége. Na mindegy, felesleges mindenre ugrani, ami nem is neked szól.
2018. dec. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
59%
Mi is szoktunk ott vásárolni, 3 hónaposak az ikreink, vannak jo cuccok. Ezenkívül persze van tescos, h&m, brendonos, magyar baba boltos ruhák. Persze, rosszabb minőségű, de párszor rájuk lehet adni. Aztán már ki is növik.
2018. dec. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
83%
Ha már Pepco. Én veszek onnan ruhákat, amíg a gyerekeim 2-3 hónap alatt kinövik. Addig bírja úgyis. Nekem csak néhánnyal volt gondom. Egyébként pont ugyanezek a ruhák kaphatóak a sarkany centerben, szóval tok ugyanaz a kínai, csak nyitottak egy üzletet plázákban...
2018. dec. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!