Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek a dmben...

Mi a véleményetek a dmben kapható babylove tápszerekről?

Figyelt kérdés
3 hónapos a kislányom, eddig Novalacot kapott, az utóbbi időben már napi 200-300 ml fogyott el, ami majdnem egy újszülött adagja, így bementem a dmbe és vettem egyet. Három napja eszi, ma már 600ml fogyott, ami még mindig kevés, de remélem egyre többet fog enni. A gyermekorvosnak még nem szóltam a remek ötletemről. :D

2018. dec. 6. 18:56
 1/5 anonim ***** válasza:
78%

Miért nem iratsz receptet? Úgy 960 Ft...

Amúgymeg orvos kéne felirjon neki, meg nagyon pici ezekhez a dm és szrokhoz

2018. dec. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%
Szia, én nem kísérleteznék, biztos kikérném az orvos tanácsát elsőként.
2018. dec. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tejmentesről tejesre? Gondolom volt oka hogy novalacot kapott. Én ezt nem tartom túl jó ötletnek. Főleg hogy fokozatosan kellene átszokatni.
2018. dec. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én sem mernék kísérletezni. Az én fiam is Novalacot evett. Ha egyből nem is jönnek ki az allergia tünetei egyszer csak besokal a szervezete. Vannak más tejmentes tápszerek inkább azt add neki.
2018. dec. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
52%
Én azóta nem veszem hogy kibontottam egyet, és kiszabadult egy komplett hangyaboly, nem túlzok. Azzal a lendülettel tüntettem el a lakásból, majd amikor reklamáltam az volt a válasz hogy mért nem vittem vissza, így nem hiszik el. Nem tudom hogy képzelték el a mozgó hangyaboly visszavitelét. Undorító volt.
2018. dec. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!