Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Babák

A kérdés

Mi a véleményetek a dmben kapható babylove tápszerekről?

3 hónapos a kislányom, eddig Novalacot kapott, az utóbbi időben már napi 200-300 ml fogyott el, ami majdnem egy újszülött adagja, így bementem a dmbe és vettem egyet. Három napja eszi, ma már 600ml fogyott, ami még mindig kevés, de remélem egyre többet fog enni. A gyermekorvosnak még nem szóltam a remek ötletemről. :D

Keress kérdéseket hasonló témákban: tápszer, DM, Babylove

dec. 6. 18:56  Privát üzenet  

A válaszok

Miért nem iratsz receptet? Úgy 960 Ft...

Amúgymeg orvos kéne felirjon neki, meg nagyon pici ezekhez a dm és szrokhoz

A válasz 76%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont dec. 6. 19:54 Privát üzenet
Szia, én nem kísérleteznék, biztos kikérném az orvos tanácsát elsőként.

A válasz 81%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 59%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont dec. 6. 20:02 Privát üzenet
Tejmentesről tejesre? Gondolom volt oka hogy novalacot kapott. Én ezt nem tartom túl jó ötletnek. Főleg hogy fokozatosan kellene átszokatni.

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont dec. 6. 21:12 Privát üzenet
Én sem mernék kísérletezni. Az én fiam is Novalacot evett. Ha egyből nem is jönnek ki az allergia tünetei egyszer csak besokal a szervezete. Vannak más tejmentes tápszerek inkább azt add neki.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont dec. 6. 21:31 Privát üzenet
Én azóta nem veszem hogy kibontottam egyet, és kiszabadult egy komplett hangyaboly, nem túlzok. Azzal a lendülettel tüntettem el a lakásból, majd amikor reklamáltam az volt a válasz hogy mért nem vittem vissza, így nem hiszik el. Nem tudom hogy képzelték el a mozgó hangyaboly visszavitelét. Undorító volt.

A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont dec. 6. 21:42 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Babylove pelusból tényleg a pampers olcsóbb változata?
Dm babylove öko pelenkáról mi a véleményetek?
Pelenka! De melyik?
Mennyibe kerül most a dm-es Babylove 4es pelenka? A jumbo pack ára is érdekelne
A Babylove pelenka is tartalmaz zöld tea kivonatot?
BabyBruin, vagy BabyLove cumisüveget használ valamelyikőtök? Meg vagytok vele elégedve?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Babák rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!