Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A ti 2 évesetek önállóan eszik?

A ti 2 évesetek önállóan eszik?

Figyelt kérdés
Láttam, hogy van egy ilyen kérdés a státuszon. Arra gondolnak itt, h evôeszközzel tud-e enni, vagy ha kirakok elé vmit (kekszet, kiflit stb), akkor kézbe fogja és megeszi?
2018. dec. 7. 07:57
 1/9 anonim ***** válasza:
71%
Igen, mindkét kérdésre. Levest főételt megeszi egyedül. Szendvicset nem tudja még rendesen megfogni, azt fel szoktam kockázni neki.
2018. dec. 7. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a kanalazásra vagy legalábbis a fő étkezésekre gondolnak, hogy arányaiban hogy alakul. De ha nem így van, megkérdezheted ott helyben a védőnőt, mire gondoltak.:) Az egyik gyerekem már másfél évesen szépen evett egyedül, sőt utálta, ha én rakom a szájába, a másikat még 3 évesen is inkább etetni kellett (persze a rágcsálnivalókkal nem, csak a főtt kajákkal).
2018. dec. 7. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, teljesen egyedül eszik már egy ideje. Evőeszközzel is és kézzel is.
2018. dec. 7. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
54%
2 évesen már régen egyedül evett mindhárom gyerekem.
2018. dec. 7. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, egyedül eszik, de azért nem mindig tisztán, van, amikor leesik a kanálrók ez-az.
2018. dec. 7. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyedül is tud enni, de egy étkezéshez "elfogyaszt" vagy négy-öt kanalat. :)
2018. dec. 7. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

A fiam nem evett kanállal egyedül, nem is akart. 2,5 évesen kezdett enni. Orvos nem mondott rá semmit, csak hogy gyakoroljon. A kezével 1 éves kora előtt is evett már.


A lányom még csak másfél éves, de ő eszeget, igaz minden tiszta kaja, de használja az evőeszközöket.

2018. dec. 7. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen. Evőeszközzel is, de maszatosan.
2018. dec. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam 22 hónapos, már egy hónapja csak önállóan hajlandó enni. A kaja egy része még az ölében landol, de nem engedi etetni magát. Már beszél, állandóan azt hajtogatja, hogy "próbálom egyedül" és kiveszi a kanalat a kezemből.
2018. dec. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!