Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Babák

A kérdés

Nektek hogy tetszenek az alábbi nevek?

Párommal aki olasz, névválasztás előtt állunk. Nekem az Alex a befutó(nagypapám Sándor volt, viszont az olasz megfelelője az Alessandro nem tetszik) illetve a Dániel. Páromnak pedig a Viktor és a Leó nevek tetszenek.

Ti mit gondoltok? Mindenképp 2 nevet választanánk de egy Alex Leó kombinációt nem tudok elképzelni.. De pl egy Alex Viktor vagy egy Alex Dániel párosítás?

Keress kérdéseket hasonló témákban: név, névválasztás, keresztnév

dec. 7. 08:32  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
A kérdező kommentje:

Illetve ha van egyéb ötletetek arra is kíváncsi lennék :)

# 1/14Időpont dec. 7. 08:34 Privát üzenet
Külön külön mindegyik név tetszik. Az Alex Viktor nekem kicsit túl kemény hangzású. Ha ebből a négyből kellene kettőt párosítani, akkor Dániel Alex lenne. De jó lenne tudni a vezetéknevet, vagy legalább az utolsó szótagot. :)

A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/14Időpont dec. 7. 09:38 Privát üzenet

A neveitek közül a Viktor Dániel tetszene.

Olasz ffi nevek közül nekem nagyon tetszik a Paolo, Enrico (Erik), Fabio.

De abszolút nemzetközi és illik a választott nevek bármelyikéhez a Dávid és Martin is.

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/14Időpont dec. 7. 09:39 Privát üzenet
bocs, hülyeséget írtam... nem Erik, hanem Henrik. :)

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/14Időpont dec. 7. 09:40 Privát üzenet
Esetleg a Leonard? Leonard Dániel, Viktor Leonard

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/14Időpont dec. 7. 09:42 Privát üzenet
Nekem ezek közül a Viktor és a Dániel tetszik. Viktor Dániel nem is rossz együtt.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/14Időpont dec. 7. 09:55 Privát üzenet
Nekünk így lett Alexander Leónk. Nekem az Alex volt a kedvencem, de a Leó is nagyon tetszett, a férjemnek pedig az Alexander.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/14Időpont dec. 7. 11:26 Privát üzenet
Alex Viktor

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/14Időpont dec. 7. 12:26 Privát üzenet
A felsoroltakból a legjobb párosítás nekem az Alex Leó. A Viktor számomra annyira karakteres önmagában, hogy nem nagyon tudnék mellé semmit választani. Ellenben én az Alexet eléggé "súlytalannak", kicsit olyan semmilyennek érzem. Az nem jöhet szóba, hogy olyan nevet kerestek, amit az olasz formájában anyakönyveznének? Azt hiszem ha az egyik szülő külföldi, lehet ilyet. Nekem az olasz fiúnevek közül nagyon tetszik a Luca és Camillo, de magyarul (Lukács, Kamilló) egyiket sem adnám, mert más kicsit magyarul az ejtés is, úgy nem tartom annyira szépnek. Marco-Márkó név esetleg?

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/14Időpont dec. 7. 18:06 Privát üzenet
Rejtvényjáték 728x90
Egy ismerősöm kisfia a Viktor Alexander nevet kapta.

A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/14Időpont dec. 8. 13:36 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Artemis, Meredisz, Eliot, Brájen Hogy tetszenek ezek a nevek?
Mit gondoltok Dobó Ágnesről, a szépségkirálynőről? Tetszenek nektek a babázós videói, amiben gyerekeit látja el, és ad tippeket pl. a Pampers pelenkákról?
Szerintetek is nagyban befolyásolja ez, hogy milyen nevek tetszenek?
Hogy tetszenek ezek a nevek? Hogy párosítanátok őket?
Nektek melyik nevek tetszenek illetve melyiket adnátok is?
Hogy tetszenek ezek a nevek?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Babák rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!