Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nektek hogy tetszenek az...

Nektek hogy tetszenek az alábbi nevek?

Figyelt kérdés

Párommal aki olasz, névválasztás előtt állunk. Nekem az Alex a befutó(nagypapám Sándor volt, viszont az olasz megfelelője az Alessandro nem tetszik) illetve a Dániel. Páromnak pedig a Viktor és a Leó nevek tetszenek.

Ti mit gondoltok? Mindenképp 2 nevet választanánk de egy Alex Leó kombinációt nem tudok elképzelni.. De pl egy Alex Viktor vagy egy Alex Dániel párosítás?



2018. dec. 7. 08:32
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Illetve ha van egyéb ötletetek arra is kíváncsi lennék :)
2018. dec. 7. 08:34
 2/14 anonim ***** válasza:
Külön külön mindegyik név tetszik. Az Alex Viktor nekem kicsit túl kemény hangzású. Ha ebből a négyből kellene kettőt párosítani, akkor Dániel Alex lenne. De jó lenne tudni a vezetéknevet, vagy legalább az utolsó szótagot. :)
2018. dec. 7. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

A neveitek közül a Viktor Dániel tetszene.


Olasz ffi nevek közül nekem nagyon tetszik a Paolo, Enrico (Erik), Fabio.

De abszolút nemzetközi és illik a választott nevek bármelyikéhez a Dávid és Martin is.

2018. dec. 7. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
bocs, hülyeséget írtam... nem Erik, hanem Henrik. :)
2018. dec. 7. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Esetleg a Leonard? Leonard Dániel, Viktor Leonard
2018. dec. 7. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nekem ezek közül a Viktor és a Dániel tetszik. Viktor Dániel nem is rossz együtt.
2018. dec. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk így lett Alexander Leónk. Nekem az Alex volt a kedvencem, de a Leó is nagyon tetszett, a férjemnek pedig az Alexander.
2018. dec. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Alex Viktor
2018. dec. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
A felsoroltakból a legjobb párosítás nekem az Alex Leó. A Viktor számomra annyira karakteres önmagában, hogy nem nagyon tudnék mellé semmit választani. Ellenben én az Alexet eléggé "súlytalannak", kicsit olyan semmilyennek érzem. Az nem jöhet szóba, hogy olyan nevet kerestek, amit az olasz formájában anyakönyveznének? Azt hiszem ha az egyik szülő külföldi, lehet ilyet. Nekem az olasz fiúnevek közül nagyon tetszik a Luca és Camillo, de magyarul (Lukács, Kamilló) egyiket sem adnám, mert más kicsit magyarul az ejtés is, úgy nem tartom annyira szépnek. Marco-Márkó név esetleg?
2018. dec. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Egy ismerősöm kisfia a Viktor Alexander nevet kapta.
2018. dec. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!