Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Babák

A kérdés

Mit tudok csinálni, hogy elmúljon a székrekedésük?

Ikreim 3 hónaposak lesznek, beba ha startot kapnak naponta 3x 60 mlt pótlásnak, a többi étkezés anyatej. 2 hete nincs székletük maguktól, csak szelcsovel 3 naponta kb. Előtte mar 1 hónapja kaptak a tápszert, addig nem volt ilyen baj, csak egyik napról a másikra mindkettő babámnál. De nem kemény a széklet, amikor sikerül. Mitől lehet most hirtelen mindkettőnél? Orvos azt mondta nem gond, de látom, hogy erőlködnek.

dec. 7. 09:10  Privát üzenet  

A válaszok
Nálam ugyanez van. 8 hetes, nekem is azt mondták, hogy nem gond. Bár nálunk 3-4 naponta magától sikerül. De közben folyamatosan pukizgat. Lehet, hogy az anyatejes már 100%ban hasznosítják, az a kevéske plusz még addigra gyűlik fel. Nem tudok segíteni, de ha így sikerül nekik, akkor szerintem hagyd!

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont dec. 7. 09:19 Privát üzenet
Én puffadásra/enyhe hasfájásra adom a kisfiamnak a gripe watert (angolvíz). Lényegében ugyanez volt a problémám, mint Neked, éjjel is arra ébredtem, hogy nyög-nyom-erölködik, szenved. Amióta ezt kapja, mintha elfújták volna a problémát. Ő csak anyatejet kap, de gondolom hat ígyis-úgyis:).

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont dec. 9. 05:07 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mit lehet csinalni egy 8-10 hós babával?
Kinek volt már ilyen? Mit tudnék csinálni?
Benőtt babakörömmel mit tud/fog csinálni az gyerekdoki?
Ti babatok is szokott olyat csinalni, hogy mikor sir, akkor meghanyatja magat es levegot sem vesz? Annyira ijeszto tud lenni. Olyan mit csinaltok vele?
Mit lehet csinálni egy olyan kisbabával, aki ordít mindenhol, kivéve az anyjánál? Mit mondhatnék?
Sírtam és szomorú voltam nagyon és a lányom meg észre vette. Most annyira rám van ragadva hogy nem tudok tőle semmit sem csinálni. Miért ilyen? Mit csináljak hogy abba hagyja?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Babák rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!