Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik pelenka márkát ajánljátok?

Melyik pelenka márkát ajánljátok?

Figyelt kérdés
És mennyit érdemes venni belőle először?

2018. dec. 7. 10:18
 1/9 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem 1 csomagnál ne vegyetek többet mert mi szinte mindenkitől pelenkatortát kaptunk, most ez nagyon divatos ajándék+sokszor ha jött vki látogatóba hozott pelust csak úgy. 🙂Pampers nekünk nem vált be, Libero elmegy, eddig a legjobb ami bejött a Tesco Love BABY pelus volt.
2018. dec. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
66%
Dm elég jó és árban is kedvező.
2018. dec. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
1 es méretből 1 csomag utána 2es méret. Hamar belenőnek.
2018. dec. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
49%
Dm, rossmann, lidl lupilu, először csak 1 csomagot, aztán meglátod jó-e.
2018. dec. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
74%

Mi nagyon sok plusz kipróbáltunk minden időszakban más vált be


Viszont legtovább és legelőször a Libero mert kisméretű babám született


Nekünk is azt javasolták hogy egy kis csomagnál többet ne vegyünk hát én jól megszivtam mert már a kórházba több kell


Igen étkezés után kakilt a babám ami azt jelenti hogy 10 pelenka volt naponta később azért ez csökkent természetesen

2018. dec. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Először Pamperst használtunk. Az első 3 hónapban bevált aztán kifolyt a cucc így áttértünk a Happy Bellára. Azóta kb. 3-4 "baleset" volt semmi több. Most 15 hónapos. Amúgy a baba alkata is számít. Nekünk magas vékonyabb alkat a fiunk.
2018. dec. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
66%
Nekünk a DM-es babylove bevált. Kezdésnek 1 cs. 1est és 2 cs. 2est vettem. Mire elfogyott az 1es, már kellett is a következő méret.
2018. dec. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Akinek van pénze a drágább dolgokra, annak Naty. Nekünk nagyon bevált, 100% biológiailag lebomló (nekem ez is szempont) és ami a legfontosabb, hogy egyáltalán semmilyen káros anyagot nem tartalmaz, szemben az ismert márkákkal (klór, kőolajszármazékok stb.). Én 4 csomagot rendeltem be elsőnek a newborn méretből.
2018. dec. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekünk a libero és a dm babylove vált be. Kicsit kisebb méretűek és kisfiam 2590g-al született. A pampers se rossz de picit nagyobb és a dereka nem gumírozott, a Lidl lupilu sem rossz de még nagyobb és szintén nem gumírozott derekú.

Én vennék 2-3 kisebb csomagot mind más fajtát kipróbálni 1 méretből. Egy nap úgyis kb 8 fogy eleinte. 9 hetes kisfiam most váltunk majd 2es méretre.

2018. dec. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!