Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Babák

A kérdés

Van valakinek hasonlo tapasztalata?

11hetes kislányom szeme nem egyforma a bal oldali szeme kisebb vagyis a szemhelya teljesen mas es ezaltal kisebbnek tűnik a bal szeme!

dec. 7. 11:09  Privát üzenet  

A válaszok

Lànyomnak unokatesójának férjemnek és nekem is olyan volt

De már mindannyiunknak közel egyforma ( amennyire átlagosan szimmetrikus szokott lenni

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont dec. 7. 11:30 Privát üzenet
Védőnő mit mondott? Ha ő nem szólt eddig, akkor ne foglalkozz vele.

A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont dec. 7. 13:12 Privát üzenet
Az én 8 hónaposom bal szeme is kisebb és picit még mindig kancsalít is vele. Emiatt én elviszem szemészetre.

A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont dec. 7. 16:28 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hajduszoboszlón melyik 4 csillagos szállodát ismeritek, ajánljátok?
Clearblue digiteszt kijelzőn negatív, szétszedve kétcsíkos-valakinek van még ilyen tapasztalata?
Nem tudom van-e valaki aki a Providentnél vett fel köl csönt? 09.25 pénteki nappal kötöttem meg a szerződést mely szerint 10 munkanapon belül utalják. Konkrét tapasztalata van-e...
Clearblue digiteszt kijelzőn negatív, szétszedve kétcsíkos-valakinek van még ilyen tapasztalata?
-2x2GB 800Mhz HP Ram jó lenne-e játékra? (pl. cod mw2-3? ) -10-ezerért postával együtt megéri? -Valakinek valami tapasztalata a HP Ramokkal kapcsolatban?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Babák rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!