Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Néhány hetes babát milyen...

Néhány hetes babát milyen ruházatban visztek ki sétálni ebben az idöben? Mennyi idöt töltötök kint vele?

Figyelt kérdés

2018. dec. 7. 11:41
 1/6 anonim ***** válasza:
8 hetes a kislányom. Én ezt adom rá: Hosszú body+rugi, overál, téli sapka és bundazsák. Kb. 45-50 percet sétálunk minden nap, ha nincs rossz idő (eső, szél, köd vagy 0fok alatt nem sétálunk)
2018. dec. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
10 hetes: body, rugi, bélelt kapucnis bundazsák, sapka, sál. 1-2 órákat szoktunk sétálni, leginkább a széltől függ és hogy én mennyire fázom. Mínusz fokokban is simán kint vagyunk, én olyan -10-ig mindenképpen tervezek sétálni vele télen is (nyilván akkor majd rövidebbeket)
2018. dec. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ja és esőben nem, esővédővel sem. Azt azért tartom magamnál, ha séta közben érne valami zuhé minket.
2018. dec. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Tavaly ilyenkor volt 8 hetes a fiam. Rajta body rugdalozo vagy nadrag és overal volt. Plusz sapka. 1,5-2 órát voltunk kint, de volt ebből amikor ő aludt én meg beültem inni egy kávét. Most is 1,5-2 órát ki t vagyunk, ebből van amikor játszótéren ez a gyakoribb, de ma pl csak sétáltunk.


Én csak szakadó esőben nem megyek ki vele

2018. dec. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igaz 8 hónapos, de hosszú body + nadrág,zokni, overál, sapka. Bundazsák csak alatta van, ha fúj a szél kétoldalt ráterítem, de még egyszer se cipzároztam. Ha pár hetes lenne, akkor nadrág zokni helyett rugdalózót adnék rövid bodyval.
2018. dec. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

9 hetes a kisfiam

Body +rugi van rajta, sapi és overal. Illetve van egy vékony bundazsákja abba belerakom még. Mondjuk ő fázós típus, szereti a meleget.

Napi kb 2 órát sétálunk, esőben csak akkor megyünk ha nekem muszáj valamiért (posta, bolt...) kb - 10 fokig megyünk majd, akkor azért kevesebbet.

2018. dec. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!