Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Babák

A kérdés

Néhány hetes babát milyen ruházatban visztek ki sétálni ebben az idöben? Mennyi idöt töltötök kint vele?

Keress kérdéseket hasonló témában: kisbaba

dec. 7. 11:41  Privát üzenet  

A válaszok
8 hetes a kislányom. Én ezt adom rá: Hosszú body+rugi, overál, téli sapka és bundazsák. Kb. 45-50 percet sétálunk minden nap, ha nincs rossz idő (eső, szél, köd vagy 0fok alatt nem sétálunk)

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont dec. 7. 11:51 Privát üzenet
10 hetes: body, rugi, bélelt kapucnis bundazsák, sapka, sál. 1-2 órákat szoktunk sétálni, leginkább a széltől függ és hogy én mennyire fázom. Mínusz fokokban is simán kint vagyunk, én olyan -10-ig mindenképpen tervezek sétálni vele télen is (nyilván akkor majd rövidebbeket)

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont dec. 7. 12:15 Privát üzenet
Ja és esőben nem, esővédővel sem. Azt azért tartom magamnál, ha séta közben érne valami zuhé minket.

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont dec. 7. 12:15 Privát üzenet

Tavaly ilyenkor volt 8 hetes a fiam. Rajta body rugdalozo vagy nadrag és overal volt. Plusz sapka. 1,5-2 órát voltunk kint, de volt ebből amikor ő aludt én meg beültem inni egy kávét. Most is 1,5-2 órát ki t vagyunk, ebből van amikor játszótéren ez a gyakoribb, de ma pl csak sétáltunk.

Én csak szakadó esőben nem megyek ki vele

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont dec. 7. 12:40 Privát üzenet
Igaz 8 hónapos, de hosszú body + nadrág,zokni, overál, sapka. Bundazsák csak alatta van, ha fúj a szél kétoldalt ráterítem, de még egyszer se cipzároztam. Ha pár hetes lenne, akkor nadrág zokni helyett rugdalózót adnék rövid bodyval.

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont dec. 7. 13:34 Privát üzenet

9 hetes a kisfiam

Body +rugi van rajta, sapi és overal. Illetve van egy vékony bundazsákja abba belerakom még. Mondjuk ő fázós típus, szereti a meleget.

Napi kb 2 órát sétálunk, esőben csak akkor megyünk ha nekem muszáj valamiért (posta, bolt...) kb - 10 fokig megyünk majd, akkor azért kevesebbet.

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/6Időpont dec. 7. 17:05 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Másfél évessel milyen gyakran mentek játszira és mennyi időt töltötök el ott?
Mennyi időt töltötök pár hetes, hónapos babátokkal?
Mit játszotok a 10 hós babátokkal? Egy nap mennyi időt töltötök úgy igazán vele?
Mennyi időt töltötök egy évesetekkel naponta a játszótéren?
Miket szoktatok csinálni 4 hónapos babátokkal? Mennyi időt töltötök el aktívan egy nap?
Mit szoktál játszani 10-11 hónapos babáddal? Mit élvez a legjobban? Mennyi időt töltötök közös játékkal egy nap?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Babák rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!