Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Amerikában élünk. Szerintetek...

Amerikában élünk. Szerintetek milyenek ezek a nevek?

Figyelt kérdés

Iker babáink lesznek. Lassan 4 éve élünk kint Amerikában.


Faith-Phoebe név szerintetek milyen?



2018. dec. 9. 15:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
82%
Inkább a környezetedet kérdezd, hogy a világ másik végén hogy tetszenek a nevek, az nem mérvadó, ha a gyereknek Amerikában kell élnie. Mi Kanadában élünk, a lányomnak a övetkező nevű iskolatársai vannak: Dakota, Unique, Jaxon, Hunter (2 is). Ezeket a neveket Magyarországon biztos leszólnák, de itt tök normálisak.
2018. dec. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem mérvadó, hogy mi mit mondunk.Kint éltek aszerint kell a nevet választani, hogy ott ne ,,üvöltsön" ki a tömegből és ne tudják érte cikizni vagy ilyesmi:D
2018. dec. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen jók.
2018. dec. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem, mert szeretnénk majd egyszer visszaköltözni, de nem tudjuk, milyen véleménye lenne Magyarországon
2018. dec. 9. 16:31
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretnétek Magyarországra is visszajonni, akkor szerintem olyat keressetek amik nemzetközibb nevek.
2018. dec. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
60%

Mégis miért jönnétek vissza pont ide?

Sose fogom megérteni azokat akik egyszer kijutottak innen, és aztán vissza akarnak jönni: mi van itt, ami jobb mint ott, főleg Amerikában?

2018. dec. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha tervezitek, hogy később Magyarországra költöztök akkor esetleg érdemes lenne olyan nevet választani ami mindkét nyelvterületen létezik (Rita, Zoe, Ella, Emma, Emilia, Elena, Eva, Julia, Lena stb) , esetleg második keresztnévnek.

Nem írtad, hogy ti mindketten magyar állampolgárok vagytok-e, vagy esetleg párod amerikai állampolgár... mert ha mindketten csak magyar állampolgársággal rendelkeztek, akkor a gyerek magyar születési anyakönyvi kivonatában és hivatalos irataiban a magyar helyesírás szerint fogják bejegyezni a nevet ha jól tudom, vagy esetleg el se fogadják...

Nekem személy szerint a Faith nem tetszik és Magyarországon nem tudja mindenki szépen kiejteni, a Phoebe-ről a Friends sorozat Phoebe-je jutna mindig eszembe, bár nem rossz ez a név.

2018. dec. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
A párom Amerikai, ezért se tudjuk még pontosan hol fogjuk leélni az életünket. Mind ketten utazós típusok vagyunk. Ezért akarunk olyat, ami mind a két országba jó, de közben nekünk is tetszen.
2018. dec. 10. 14:04
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

itt kint nagy divat hogy 2 keresztnevet is adnak a gyereknek, szoval az egyik lehet a Faith a masik pedig egy europaiasabb nev, amit angolul es magyarul is ugyanugy irnak, Andrea, Julia, stb. a gyerek majd ha felno meg majd azt hasznalja amelyiket akarja.

A Phoebe nekem nem tettszik, pont a Friends miatt, az a karakter nagyon gaz volt, ugyhogy a nevet osszekotom vele :(

2018. dec. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen elgondolkozunk rajta. Utána majd azt is kiírom.
2018. dec. 10. 19:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!