Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tapasztalt anyukák! Szerintete...

Tapasztalt anyukák! Szerintetek buta a gyermekem?

Figyelt kérdés

Anyósom szerint buta a gyerekem, azaz az unokája. 16 hónapos. 1. Még nem szobatiszta. (Állítólag az ő 3 gyereke 18 hónapos korára mind szobatiszta volt.)

2. Vett neki ilyen építőkockát a pepcoban, de a gyerekem nem épít vele, hiába mutatom neki, hogy hogyan kell. Inkább lerombolja.

3. Formabedobót nem igazán szereti, nem játszik vele.

4. Nem igazán játszik el 15-20 percnél többet egyedül.

5. Még csak pár szót mond. (Férjem állítólag ennyi idősen már szépen beszélt).


Teljesen el vagyok keseredve...pedig rengeteget játszunk, foglalkozunk vele.


Sajnos nincs senki más akitől kérdezhetnék...kisbabás anyukákat sem nagyon ismerek.


2018. dec. 10. 21:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
84%
🙄
2018. dec. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
90%
Elég csúnya dolog ilyet mondani a saját unokájáról. 18 hós státuszon ha rendben volt minden akkor nincs miért aggódni, anyukát meg kerülni kell kicsit.
2018. dec. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
50%
Interneted van. Talán ha értelmesen használnád, nem lennél ilyen sötét.
2018. dec. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
94%

Anyósod kamuzik. A gyerekek nagy része 2-3 éves kor között lesz szobatiszta, beszélni is akkor kezdenek.

16 hósan szaladgálnak, felborítják amit építessz és hasonlók.

2018. dec. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
92%
Hát ne haragudj inkább te vagy butuska. Gyerekkel semmi baj. Anyós meg egy bunkó. Nézzél már utána dolgoknak neten legalább!
2018. dec. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
91%

ilyen egy átlagos 16 hós gyerek..

anyósod amit mond a fele nemigaz, ezt lemernėm fohadni.

2018. dec. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
3-as válaszoló. Nézd igen, van interneten valóban, anyukás Facebook csoportban is benne vagyok, és ott is van akinek a gyereke 8 hónaposan formabedobózik, bilizik. Nincs a közvetlen környezetemben olyan, akinek kisebb gyermeke van, így most vagy kamuznak ezek az anyukák, vagy az én gyermekem van elmaradva. Amúgy én nem érzem butának, mert mindent megért amit kérek tőle. Nyilván egyszerűbb dolgokat.
2018. dec. 10. 21:48
 8/17 anonim ***** válasza:
78%
Nem, a gyerek nem ...
2018. dec. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
81%
Semmi baja, dehogy biliznek ilyen korán, az én kislányom 18 hós, és folyton mondigatja kakálás közben, hogy kaka, kaka, meg rá is mutat a popsijára, erre azt mondta a védőnő, hogy ritka az ilyen, ügyes gyerek, de a bilitől amúgy messze van szerintem, hiszen nem előre érzi az ingert, csak közben, 3 éves korig lesznek szobatiszták, kockából nem épít semmit a lányom, csak rombol, van ilyen védőnői kérdőív, amit a státuszon kérdeznek, lehet belinkelem majd, az alapján tudsz tájékozódni, 18 hónaposan amúgy 5 szó az elvárás, ennyit kellene beszélni!
2018. dec. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
2018. dec. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!