Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti hogyan akadályozzátok meg,...

Ti hogyan akadályozzátok meg, hogy minden pisis legyen, amikor a fiatokat pelenka nélkül engeditek ficánkolni, hogy szellőzzön a popója?

Figyelt kérdés

2018. dec. 11. 14:17
 1/7 anonim ***** válasza:
65%

Én leterítek az ágyra egy textilpelust, és azon ficánkol a kisfiam, valamint egy konyhai törlőt hosszában félbehajtok, egy csíkot képezve, és berakom a popsija alá, úgy, hogy a törlő eleje a hasáig felérjen, ha felhajtom.


Ezek után játszunk az ágyon, bohóckodunk, és figyelem közben a kukiját.

Ha látom, hogy elkezd a fütykös dagadni és "harmatozni", egyszerűen felhajtom rá a papírtörlőt, és a tenyeremmel ott tartom. Ez megakadályozza a sugarat, ami meg lecsorog, azt felszívja a textilpelus.


Szerencsére pisilés közben teljesen mozdulatlan és réved a semmibe :)

2018. dec. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
Nincs pelenka nélkül, úgyhogy nincs mit megakadályozni
2018. dec. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
Enyém sincs pelenka nélkül...
2018. dec. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
73%
Csak nyáron szokott ilyen lenni, kint az udvaron. Ott meg oda pisil, ahova jól esik.
2018. dec. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
89%
Csak akkor volt pelenka nélkül, legalábbis kis időre próbálkoztam amikor csúnyán kiütéses volt a popsija. Ezt leszámítva sztem felesleges. Egyébként nem tudom, hogy milyen idős babáról van szó, az enyém elég kicsi volt. Forgott de még nem kúszott így a lepedő alá terítettem egy vékony fóliát (fogalmam nincs mi a pontos neve, de erre van) így ha pisilt csak a lepedő lett olyan azt meg semmibe nem tart kimosni, az ágy pedig nem szívta be.
2018. dec. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
82%
Nem szoktam levegőztetni a popóját. De amúgy a pelenkázó alátét jó lehetm vízhatlan az alja. Dm, lidl, rossmann
2018. dec. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Míg pici, ismerősöm kutyapelenkát terített le és oda tette a babát.

Ha már nagyobb és elmászik, szerintem kivitelezhetetlen.

Én soha nem hagytam pucéran mászkálni a lányom, szellőzött pár percet pelenkázáskor, így is volt mikor odapisilt.

2018. dec. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!