Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kiságyforgó? Jó dolog vagy...

Kiságyforgó? Jó dolog vagy fölösleges? Zenélő vagy nem zenélő?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok, érdemes venni? És ha igen, akkor zenélőset vagy nem zenélőset?
2018. dec. 12. 16:08
 1/10 anonim ***** válasza:

Mindig azt gondoltam, hogy ha gyerekem lesz, akkor alap, hogy lesz forgója annyira tetszett már gyerekként is.

Utána amikor aktuális lett, olvastam, hogy bezavarhatja a légzésfigyelőt, így leraktam róla.

2018. dec. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%
Nekünk volt, imádta a kisfiam. Zenélős volt, csak nem győztük felhúzni neki.😊
2018. dec. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
65%

Én fiam is szerette.


El nem tudom képzelni, hogy zavarhat be a legzesfigyelonek. Hisz az a matrac alatt van, a forgó pedig a racsra van rögzítve. Nem kotozkodes, tényleg nem értem.

2018. dec. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
53%

3, a rács átveszi a rezgést, amit a forgó kelt a mozgással, a légzésfigyelő pedig ezt a baba mozgásának érzékeli.

Barátnőmnél teszteltük. Bekapcsolt forgónál nem jelzett a légzésfigyelője, hiába nem volt a baba az ágyban.

2018. dec. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
35%
Én alapból szédülős vagyok, megbolondulnék, ha felettem forogna valami. Mi nem vettünk, nem hianyzik.
2018. dec. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem vettünk. Mi úgy vagyunk vele, hogy kiságyban aludni kell, nem játszani. Szerencsére szó nélkül alszik ha ágyba teszem.

Pihenőszék, hintaszék, járóka stb felett lehet tenni játékokat, azokat szívesen huzigálja, elvan velük.

2018. dec. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A középsőnél kaptunk egyet ajándékba, azt raktuk most fel a picinek. Verném a fejem a falba, ha mondjuk neki vettünk volna, amennyit a kiságyban tartózkodik....
2018. dec. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Sose akartam, aztán 7hetes volt amikor kaptunk ajándékba, tökjól tettem h be raktam neki fölé, ha felebred nem sírt hanem annak nevetgelt és magyarázott, amikor már 9hetes volt. :)
2018. dec. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
9 hetes a kislányom ajándékba kaptunk zenélő forgót, szereti nézegetni.
2018. dec. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mi vettünk, de totál felesleges volt. A fiam csak aludt a rácsos ágyban, ahhoz meg nem kellett zenélő forgó. Ajándékba is kaptunk egy vetítős zenélőst, de attól szabályosan félt. Még egyszer nem vennék...
2018. dec. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!