Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Babák

A kérdés

Az 5 hónapos babám kb egy hete nagyon sokat csapkod a jobb kezével. Ez mennyire normális? To babatok is szokott ilyet csinálni?

Amikor ébren van nagyon sokat ütöget a jobb kezével. Ha hason van akkor a földet püföli.

Keress kérdéseket hasonló témákban: ütögetés, csapkodás, 5 hónapos

2018. dec. 13. 16:22  Privát üzenet  

A válasz
6 hónapos kisfiunk is sokat csapkod , hason ölben mindenhogy. Hason játékot megfogva is csapkodja a földet aztán sikongat hogy csörög. Szerintem élvezi. Nem hinném hogy gondot jelent , igazából szerintem rájött hogy így is tudja használni a kezét .

A válaszíró 88%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 2018. dec. 13. 20:36 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a választ. Én is ebben reménykedtem hogy rájött hogy tud ilyet is és azért csinálja most ennyire. :) megnyugtattal

# 2/2Időpont 2018. dec. 14. 11:47 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Normális ez a jobb oldali alhasi fájdalom?
13 éves vagyok. A bal és a jobb herémen felül ilyen csomokat érzek ez normális? Ez rák-e?
A koponya MR LELETEM: "A középvonal megtartott. A kamrarendszer tágabb, aszimmetrikus, a jobb kamra egyenletesen tágabb. A subarachnoideális terek normális tágasságúak,...
Bal kezes vagyok, mégis a jobb kezem formásabb, és a jobb mellizmom egy kicsikét nagyobb, mitől lehet? Ez normális?
Az normális, aki a menetirány szerinti baloldalon megy?
Jobb oldalamon illetve hüvely irányába történő pár másodpercig tartó belső nyilallás 16. hétben normális?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Babák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!