Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fanni, Tifani nevek mennyire...

Fanni, Tifani nevek mennyire gyakoriak?

Figyelt kérdés
Ismertek ilyen nevűeket?
2018. dec. 14. 18:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Fannit hármat, Tifanit egyet se, de az nem is tetszik:/
2018. dec. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen, Fannit rengeteget, Tifanit is kettőt. De ugye tudod hogy a Tifanit kik adják?
2018. dec. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
47%
Nem járok a putriba , úgyhogy Tifanit nem ismerek. Fannit igen, azt magyarok adjak.
2018. dec. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
35%
Fanni nagyon gyakori. Tifani (😂) na olyan közegben nem mozgok ahol az előfordul, így nem ismerek.
2018. dec. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Fannit egyet ismerek. Tifanit egyet se.
2018. dec. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Fanni nevű embereket ismerek 3-at. Tifani??? 😆 Elég röhejes lenne mondjuk Kovács Tifani 😅 Hála égnek ilyen nevű ismerősöm nincs. Nem szoktam neveket leszólni,de ez tényleg az a név,ami nagyon nem tetszik bocsi.
2018. dec. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Tifani vagyok és egyáltalán nem vagyok roma származású. Nem értem ezeket a “Tifanit tudod hol adják” és változatait. Tény, hogy mindig bíbelődnek a nevemmel hogy kettő f-e vagy ipszilon-e a vége, de emellett mindig megdicsérik hogy milyen szép és különleges. Amúgy meg csak itt Magyarországon van ez, hogy “cigányos” ez meg az a név, külföldön meg gyönyörűnek számít.
2019. jan. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Oké utoldó, csakhogy mi Magyarországon élünk és nem külföldön. Itthon igen is cigós, kb mint a Lorena és Amanda.
2019. jan. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!