Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti is ezt csináltátok? Vagy...

Ti is ezt csináltátok? Vagy hagyjam esni mert már kivagyok .

Figyelt kérdés
9 hós kilányom mióta felált egy pillanat nyugalmam nincs.Mindenre felkapaszkodik felál ,de egyfojtában már a játékai nem érdeklik én meg mindenhova megyek utána és rajtra készen ha esik elkapom .Annyi időm nincs, hogy egy pólót átcseréljek magamon mert mire leszedem vissza mászik és már kapaszkodva felál .Ti is így vigyáztátok vagy hagytátok esni ?
2018. dec. 14. 22:27
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

Le leszek pontozva, de hagytam esni. Jó nyílvan a sarkokat levédtem erre megfelelő eszközzel, de ha folyton a nyomában lettem volna kitartott kezekkel, akkor most görbehátú anyuka lennék.

Végülis ha elesik, max sír egy picit, feláll és megy tovább.

2018. dec. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
92%
Vettem habtapit, amit a nappaliban leraktam, elkeritettem mutorokkal, kesobb meg babakarammal, es a habtapis reszen meg a szonyegen hagytam esni. En pedig viszonylag nyugodtan elmehettem rovidebb idore csinalni a dolgom.
2018. dec. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
33%
Ja es, ha nagyon igenyelt, felvettem a hatamra csatos hordozoban, vagy a csipomre karikas kendoben, es tudtam mindent csinalni. Volt, hogy aludt is kozben.
2018. dec. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Túl nagy a tér a habtapihoz van egy kis pihenőszéke abba szoktam rakni mikor nagyon kivagyok ,de nem marad meg benne sokáig és nem is akarom egész nap abba tartani.Hordozni sem könnyű már 5 perc után leszakad a derekam .
2018. dec. 14. 22:39
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Hagytam esni természetesen
2018. dec. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Ridegen hangzik, de meg kell tanulnia elesni is. Persze normális keretek közt :)
2018. dec. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
93%
Ne foglalkozz vele. Esik-kel, így tanul meg járni.
2018. dec. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
95%
Nem kell ez a tulfeltes. 10evesen is el fog esni. Meg kell tanulnia h nem tragédia. Ha elesik és sír akk mondjad h semmi baj. Mert ha elkezdesz dramazni akk utána mindenért sírni fog, csak h rá figyelj.
2018. dec. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
91%
?? Semmi baja nem lesz, ha néha leül kicsit, a pelus felfogja amúgy is.
2018. dec. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Hát 2x elesett már nem értem oda.De mikor állásból hátra vágódik az borzasztó olyankor a szívroham kerülget ,hogy betört a feje .
2018. dec. 14. 23:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!