Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem szeret a babám?

Nem szeret a babám?

Figyelt kérdés

Kint levegőztettük őt a teraszon.

Az én kezemben sírt üvöltött az én anyam kezében meg megnyugodott.

Aztán visszaadta megint sirt.

Még viccelődött is vele anya hogy a mamának megnyugszik meg hogy csináljak vele valamit nem igaz hogy nem tudom megnyugtatni.

Nem kötődik hozzám úgy vagy mi?

Eddig pont nem így volt

Ha sirtert eltűntem a latkepbol sírt.

Magamtól észre se vettem vna ezt csak anya úgy felhívta rá a figyelmem.

Hogy központi téma lett a családban hogy nálam elsírja magát

.

Még a barátom is bánt engem hogy én vagyok az anyja és mert nálam ideges mert biztos hülye vagyok és ezt érzi rajtam.


2018. dec. 15. 16:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szeret a babád te vagy neki a minden,de téged egésznap lát mert vele vagy igy mindenki más ujdonság neki.
2018. dec. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Megint itt.

Nem bántásból, de gondold át, hogy a pároddal kell-e maradnod. Es keress egy pszichológust. Már az bajt jelez, hogy életed minden mozzanatát itt osztod meg és naponta kerülsz olyan helyzetbe, amikor a párod becsmérel es itt keresel támaszt.

2018. dec. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
64%

Szeret a babád, nem azért sír, mert nem szeret.

Nem értem a családot, pláne barátodat, hogy ilyen destruktív megjegyzéseket tesznek. :-( :-(

2018. dec. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
De ráérsz minden nap
2018. dec. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Bogus20 ***** válasza:
75%
Az is lehet hogy várja hogy csinálj vele valamit amit csak te szoktál ( pl. hurcizni, ringatni, szoptatni) és ki akarja ezt belőled sírni. Ha átkerül máshoz, elterelődik a figyelme erről a problémáról, és ha visszakerül hozzád ismét eszébe jut, hogy akkor hol is tartottatok.
2018. dec. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mert anyának lehet panaszkodni. Te vagy az, aki mindig vele van. Megèrted a gondját, baját,örömét..persze h neked sír..a családod egy idióta.
2018. dec. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Na , hogyhogy most a nazzolás ellentéte jött elő?
2018. dec. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!