Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ikreknél milyen foglalkoztató...

Ikreknél milyen foglalkoztató eszközökből, játékokból vettetek egyet, illetve kettőt?

Figyelt kérdés
Játszószőnyeg, pihenőszék, kiságy forgó ami eszembe jut. Pl. ha nem egymás mellett vannak az ágyak, mindkettőnek zenélő forgót vettetek, vagy pl. egy sima zenélős játék valahová, és két nem zenélős forgó a fejük fölé?

2018. dec. 15. 20:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk 2 pihenőszék, 2 zenélő forgó, 2 játékhíd és 1 nagy játszószőnyeg van a lányoknak. Én egyébként a kis játékokból is 2-t veszek pl. csörgő, szundikendő.
2018. dec. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Apróbb dolgokból én is kettőt tervezek, csörgő, szundi kendő, stb. csak nem tudom, hgy a drágább dolgokból feltétlenül kell-e a kettő? Melyik fajta játszószőnyegből van nagyobb?
2018. dec. 15. 21:30
 3/4 anonim ***** válasza:
A drágább dolgokból mindig egyet veszek (tanulóasztal, foglalkoztató központ),és az apróbbbakból mindegyiknek külön-külön. A játszószőnyeget úgy kaptuk, de nem is kellett kettő, mert simán ráfért az akkor még két pici baba (amúgy is szeretnek egymás közelében lenni). Már két évesek, fiú-lány páros, de amivel közösen is simán el tudnak játszani, abból nem fogok kettőt venni.
2018. dec. 16. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
tapasztalat: tök mindegy, úgy is az kell, ami a másik kezében van, hiába van ott előtte is egy ugyanolyan
2018. dec. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!