Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hós babámnak hogy csináljam...

10 hós babámnak hogy csináljam meg a főzőtököt? Mi nem szeretjük a párommal, ezért még soha nem csináltam, de azért mert mi nem esszük, még a babámnak lehet fog ízleni, és neki megcsinálom szívesen.

Figyelt kérdés
2010. jún. 27. 21:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Megpucolod a tököt, lereszeled. Felteszed vízbe főzni, kis kaporral esetleg(én kapor nélkül szoktam, mert nem szeretem). Ha puha kis tejfölös habarással habarod és kész.
2010. jún. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Megpucolod, lereszeled. Vízbe puhára főzöd, és tejfölös habarást csinálsz bele. Ízesítés: kapor(lehet nélküle is, én nem rakok bele, mert nem szeretem) és cukor.
2010. jún. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Bocs, 2x ment el:)
2010. jún. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Tökfőzelék


Ehhez nagyon kevés főzőtök kell, egy átlagos tökből kb. 2 szeletke. A többiből készíthetünk magunknak tökfőzeléket. A főzőtököt megmossuk, megtisztítjuk a héjától és apróra felszeljük. 1 szem krumplit megpucolunk, apróra vágjuk és a tökdarabokkal együtt feltesszük főni. Kb. félidőben az apróra vágott kaprot hozzátesszük és ízlés szerint tengeri sót is adhatunk hozzá. Ha megfőtt, a főzővíz egy részével együtt (hogy ne legyen túl sűrű) összeturmixoljuk vagy villával jól összenyomkodjuk. 8 hónapos kortól tejfelt is adhatunk hozzá.


[link]

2010. jún. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi! :) Szóval akkor már majdnem felnöttesen lehet! :)
2010. jún. 27. 21:22
 6/7 anonim ***** válasza:
Lereszelem,a közepét a magos rész nem.Felteszem főní,nem sok vizzel,érezhető legyen hogy sűrű.Kaprot teszek hozzá és egy pici sót.Én lisztes rántást teszek bele addig főzőm még elnem mult a rántás ize,majd ezután teszek bele tejfölt.Kis ideig főzőm még és kész is.A babám imádja.
2010. jún. 28. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen! :)
2010. jún. 28. 11:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!