Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy tudnám leküzdeni ezt az...

Hogy tudnám leküzdeni ezt az idegeskedést? Másnál is van/volt ilyen?

Figyelt kérdés
Kislányom 6hetes múlt, hasfájós,tápszeres. olyankor hiába a ringatás,éneklés,torna stb. Mikor egyedül vagyok vele előre rettegek h milyen napunk lesz, és h nem fogom tudni megnyugtatni a hasfájós sírásból.ha nagy nehezen ilyenkor elalszik, alig tudok pihenni vagy bármit,mert félek felsír és két kaja között egyeltalán nem tud aludni csak sírni,és még az idegességemet is megérzi,még ha nem is mutatom ki. Férjem sokat van itthon a munkarendje miatt, ha itthon van mindent felváltva csinálunk,akkor nincs ez a stressz.

2018. dec. 20. 12:30
 1/6 anonim ***** válasza:

Majd ha 3 hónapos lesz mindez elmúlik. Addig meg kitartás. Próbálj lazitani mert ha stresszelsz azt megérzik a babák és csak rátesz egy lapáttal. Tornáztasd, masszirozd a pocit, járkálj vele,stb valami be fog válni.

Valamit adsz neki? Espumi, colief, stb?

2018. dec. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, espumisan és lactase comfort,de csak egy hete kapja ezeket. Pár napja mintha jobb lenne,de ma megint délelőtt nagyon sírt.
2018. dec. 20. 13:40
 3/6 anonim ***** válasza:

Én is így voltam, bevallom így távlatból hogy sokszor féltem egyedül maradni vele míg baba volt, mert ő is szörnyen hasfájós volt és féltem hogy tehetetlen leszek.

Én nehezen viseltem a babakort pont ezért mert nála 1 éves koráig tartott ez a hasfájás,szorulás stb és sokszor falat kapartam volna hogy látom szenvedni és nem tudok segíteni.

De hidd el jobb lesz, nálunk kirívó hogy ilyen sokáig volt hasfájós, általában 3 hónapos koruk után jobb lesz.

2018. dec. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mi 5 hetesek vagyunk, 1 hónapja adom neki az espumit és a colifot, 1 hete a biogaiat, és most kezdett csak enyhülni a hasfájás. Eddig egész nap sirt, most csak este. De igy is előfordul hogy ha olyat eszek,akkor puffad. Türelem, nemsokára hatása lesz a cseppeknek.Védőnőnk is mondta hogy 3-4 hét mire ezek a cseppek elkezdenek látványos javulást hozni.

Első voltam.

2018. dec. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokaz és a bíztatást!
2018. dec. 20. 16:45
 6/6 anonim ***** válasza:

Pár napja olvastam ezt a választ:


"Protexin Restore csecsemoknek való belflora helyreállító probiotikum. A biogaia is oké, de önmagában mint halottnak a csók mert csak egy féle baktérium törzset tartalmaz. Csináljátok a Protexin kúrát, nekünk 6 nap alatt megszüntette a hasfájást."


Ha még hasfájós lenne a babám tuti kipróbálnám, ajánlom neked. Kitartás!

2018. dec. 21. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!