Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Ti milyen baba...

Anyukák! Ti milyen baba termékeket használtatok az újszülötteknél? DM termékekről tapasztalat?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy a két lányomnál a Jonhson termékeket használtam. A minap olvastam egy elég vissza taszító cikket erről a termékről. Így egyáltalán nem akarom a születendő babánál használni. A DM-s termékekről jókat írnak de én inkább a ti véleményetekre alapoznék. Ki mit használt mi vált be?
2018. dec. 20. 12:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%
Hamar áttértünk a gyógyszertári fürdetőről a dm alverde baby tusfürdöjére, nincs vele gond, popsikrémböl biolát, törlöböl pedig rossmann extra sensitive-et használunk, elvileg ezek méregmentesek.
2018. dec. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
67%

Dm-es babylove-ból az ultra sensitive termékek nagyon jók.

De jonhsons után lehet fura lesz, mert ezek illatmentesek ahogy a baba bőrének a legjobb.

2018. dec. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
75%
DM-ből pelenlát és popsitörlőt használunk, nekem bevált, ill. még terhesen használtam a stria elleni kŕémjét. Nem lettem csíkos, de nem mondom, hogy ez a krémnek köszönhető.
2018. dec. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
36%

Johnsons babyt ne!

Mi gyógyszertári fürdetőt Dove baby testápolót Nivea baby olajat illetve neogranormont.

A gyógyszer záró popsikrém xarul lehet kenni szetintem.

2018. dec. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
36%

A Johnsons azbesztes, parabenes és allergén, a gyógyszertári kőolajszármazékos és parabenes, ráadásul mind tartalmaz pálmaolajat is, tehét a bolygót is pusztítja, nemcsak a kicsinek árt.


Egy natúr terméket használok, de otthon nem beszerezhető.

2018. dec. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! Jhonsont semmiképpen nem fogok használni! Így is szarul érzem magam hogy a két lánynál használtam. A nagy 12 a kicsi 6 éves semmi bajuk, de lehetett volna! :(
2018. dec. 20. 12:50
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem ilyen fiatalon lesz bajuk, az ujszülöttkori használat miatt, de mindegy hiszen minden mérget úgysem tudsz kizárni az életetekből, keress biotermékeket, pl. zölddrogéria.hu, de a google-ben ha rákeresel lehet jókat találni a rossmann törlőkendőt pl. egy bio vegyészmérnök ajánlotta, tényleg nagyon jó és olcsó, elötte egy nagyon drága mindenmentes törlökendöt vettünk, 1200 volt darabja, mondhatni feleslegesen, mivel ez is ugyanolyan jó.
2018. dec. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
72%

Azért ennyire nem kell túlreagálni ezt a Johnsons témát. Tény és való, hogy az azbeszt káros, de a Csernobili atomrobbanas után földbe került radioaktív anyagok ezerszer veszélyesebbek.


Ha a legjobbat akarod a családnak, akkor álljatok át a natúr termekekre. Ami hidratáló hatású és szerintem nagyon jó az a shea vaj és az argan olaj.

2018. dec. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
80%

Kokuszolajat rakok a furdovizbe, 7 hetes a legkisebb babank, de ezen kivul mast meg nem hasznaltunk.

Aveeno babakozmetikumokat vettem terhesen hirtelen felindulasbol (furdeto+sampon, hidratslo krem, popsikrem), de meg nem hasznaltam egyiket sem, mert nem volt rajuk szukseg.

A nagyobb gyerekeknel sem hasznaltam ilyesmit jo ideig, akkor is olajat raktam a furdovizbe es ennyi.


Szerintem amig nincs szukseg valami konkret problema miatt ilyesmire, addig a leheto legjobb a nagy semmi.

2018. dec. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
72%
Utolso vagyok, elfelejtettem irni, hogy popsitorlot hasznalunk, waterwipes-t, az nagyon jo.
2018. dec. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!