Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Keresztelőre ajándék ötletek?

Keresztelőre ajándék ötletek?

Figyelt kérdés
Most múlt el egy éves a kislány, mi nagybácsi és nagynéni vagyunk (nem mi leszünk a keresztszülők) mit lehet ilyenkor ajándékba adni? Vagy mit illik?
2010. jún. 28. 10:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Pénztárca függő a dolog de én mindenkinek ékszert vettem eddig.Az ezüst ékszerek a legolcsobbak és gyártanak már keresztelőre valót babáknak ezt olyannak adtam aki távolabbi rokon volt de amikor én lettem a keri anyu akkor aranyat kapott más nem is kell mellé mert ez önmagában elegendő szerintem.
2010. jún. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az én babám kersztelője 2 hét múlva lesz. Nem örülnék ékszernek, inkább valamilyen fejlesztő játéknak.
2010. jún. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Mi ezeket kaptuk (11 hónapos volt a kislányom amikor keresztelték):


keresztszülőktől: arany naykláncot, medállal.

unokatesóméktól: csináltattak egy nagy faliórát a kislányom képeivel (nagyon szép - örök emlék)


nagyszüleim pénzt adtak


anyukámék és anyósomék összedobták a gyerekülés árát.

2010. jún. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Arany fülbevaló, nyaklánc vagy valamilyen játék a babának!
2010. jún. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
a keresztanyjától borostyán nyakláncot kapott, fogzásra. nagyon nem segített, de még mindig hordja, nagyon csinos vele. :) 8 hósan volt a keresztelő, most másfél éves múlt.
2010. jún. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!