Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csaszarmetszesem utan ereztem...

Dzsamillaaaaaaa kérdése:

Csaszarmetszesem utan ereztem hogy nagyon faj a viszerem a labamon. Utana ra 1-2 hetre mar eszre vettem hogy nagyon kemeny es ha "osszeszoritom" nagy csomo van ott. Mostanaba mar foltos hol zold hol sarga a helye. Mi lehet ez? Elpattanhatott?

Figyelt kérdés
2018. dec. 26. 22:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Remélem orvosnak mutattad már. Lehet trombózis is amibe szépen bele is lehet halni. Az kisgyerek mellett nem mókás...
2018. dec. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Most megyek majd mivel unnepek voltak.. mivel kezelheto??
2018. dec. 26. 22:42
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Bocs de t már több hetes dologról beszélsz, nem napokról. Már régen látnia kellett volna orvosnak. Holnap feltétlen menj el. Én nem tudom hogy kezelik, nem vagyok orvos. Az is lehet hogy "csak" érgyulladás, de nem játék!!
2018. dec. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Persze remelem semmi komoly
2018. dec. 26. 23:45
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Trombózis is lehet bár az nagyon fáj, de feltétlen meg kell mutatni egy orvosnak, mert nem hangzik jól.
2018. dec. 27. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
63%
Biztosan nem Trombozis mert az nem tart el több hétig,inkább viszérgyulladásnak tünik.
2018. dec. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mit mondott az orvos? Rendben vagy?
2018. dec. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!