Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ajanlanatok nekem szep kisfiu...

Ajanlanatok nekem szep kisfiu neveket?

Figyelt kérdés
A minap kiderult hogy fiu lesz a babank, ha esetleg megsem akkor lany nevunk mar lenne. A vezetekneve Nagy es ehhez illo szep kisfiu neveket szeretnek :) keresgeltunk neten es naptarban de kulso velemenyekre is szuksegunk lenne es meg nem talaltunk megfelelot igazabol. Koszonom :)
2018. dec. 27. 17:39
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
67%
Nincsenek kisfiú nevek. Férfi nevek vannak, amelyeket a hímnemű emberek - jobb esetben - csecsemő koruktól vén trotty korukig viselnek. Vagy ti megváltoztatjátok majd, ha nagyfiú lesz?
2018. dec. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
75%

Kicsit nyers az első hozzászóló stílusa, de abban igaza van, hogy nevet egy életre választunk a gyereknek, nem csak addig amíg kicsi.

A szép egy elég relatív fogalom. Inkább azt válasszátok ami nektek tetszik.

2018. dec. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
90%

Itt az összes anyakönyvezhető:

[link]

A szép elég relatív, nekem a magyarosabb nevek tetszenek, ebből a vezetéknévhez a nem túl rövidek és a nem annyira gyakoriak illenek, így ajánlatom: Bercel, Lehel.

2018. dec. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Atya eg :D nyilvan egy eletre szol es anyakent nyilvan olyan nevet szeretnek amit egesz eleteben buszken visel es nem fogjak csufolni, igazabol remeltem hogy ez egyertelmu de valaki mindent szo szerint ert. Hagyjuk is. Utolso koszonom szepen.

Sok-sok nevet atneztunk de mint szulok igy nem tudjuk hogy kulso ember(ek) hogyan viszonyulnanak ahhoz a nevhez ami nekunk tetszik es ezert lennek kivancsi a velemenyetekre a "ferfi" nev valasztasaban😆

2018. dec. 27. 18:08
 5/18 A kérdező kommentje:
De leirom termeszetesen ha ez sem vilagos, hogy szep nev alatt olyanra gondoltam ami illik a vezeteknevehez, nem fogjak erte csufolni mert nem hulye mitologiai meg torok sorozatbol szedett neve van hanem egy normalis hagyomanyos nev.
2018. dec. 27. 18:10
 6/18 anonim ***** válasza:
45%
Patrik, Olivér :)
2018. dec. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Utolso nagyon koszonom, sajnos a Patrik foglalt de az Oliver az tetszik
2018. dec. 27. 19:00
 8/18 anonim ***** válasza:
62%
A mi kisbabánk Vilmos lesz :)
2018. dec. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
67%

Mivel a Nagy elég gyakori vezetéknév, így én ritkább keresztnevet (esetleg kettőt) adnék.

Ezen túlmenően mivel egyszótagú, inkább hosszabb keresztnevet választanék, ami nem Gy betűvel kezdődik.

Barnabás, Bertalan, Attila, Adrián, Benjamin, Ágoston.

2018. dec. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
59%

Balázs, Bálint, Emil, Dániel, Dávid, Gábor, Henrik, Konrád, Lóránt, Máté, Marcell, Nándor, Norbert, Olivér, Péter, Róbert, Tamás, Viktor, Vendel, Vince, Zalán, Zsombor.

Ezek ugrottak be hirtelen, amik illenek a Nagy vezetéknévhez. :/

2018. dec. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!