Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért sír folyton 3 és fél...

Miért sír folyton 3 és fél hónapos kislányom?

Figyelt kérdés
Egyszerűen csak arra tudok gondolni hogy karácsonykor anyosom kacsa levest főzött ami ugye nagyon zsíros én pedig beteg voltam és pihetem bent. Közben férjem vigyazott a kislanyra és mikor kijöttem anyosom azzal fogadott hogy nézd mekkora répát megevett a kislany, persze abból a kib*szott zsírosból. Nagyon kiakadtam. Így is folyton a hozzátáplálással nyaggat mindenki amit még nem igazán szeretnék egyenlőre. Amikor nagyon mondta mindenki adtam neki egy pici főtt almát és répát de láttam hogy nem jó így abba hagytam!!! Na de a lényeg hogy azóta borzasztóan sír és egész nap szinte, max 10percet marad, ha kézbe veszem akkor is. Egyszerűen már úgy érzem megbolondulok. Eddig elég nyugodt volt, legalábbis mikor látott mit csinalok. De azóta akar mit csinalok csak sír. Kezdi az ínyét piszkálni a fogacskája de most ha bekenem, maszirozom utána is csak sír.Adom neki az espumisant eddig segített most nem de már tényleg nem tudom hogy attól lehet? Mit tudok csinálni?
2018. dec. 27. 18:32
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Lehet elkapta tőled a betegséget, és amiatt nyűgös.
2018. dec. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Nem olyan konkrét betegség, iszonyatos hasgörcsök jönnek elő időnként arra gondoltam a betegséggel. De egyébként olyan téren semmi tünete és a lázát is sűrűn mérem.
2018. dec. 27. 18:49
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Segíteni sajnos nem tudok, de nem tudom másoknál hogyan fordulhatnak elő ilyenek, hogy az anyós megeteti a 3 hónapost répával. Te vagy az anyja! Nálunk mindenki tiszteletben tartja, hogy ilyen dolgokban én döntök. A férjed hagyta?
2018. dec. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
El tudod vinni orvoshoz
2018. dec. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Anyósod egy idióta barom. Szerintem fáj a hasa s gyereknek, ha nem lesz jobb vigyétok orvoshoz!!! Anyósodnak meg b***z le egy pofont!
2018. dec. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Neked meg lehet hogy epeköved van, és attól görcsölsz, vizsgáltasd ki magad te is.
2018. dec. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Igazabol azért hagyta mivel nem igazán ért az ilyesmihez ami nekem nem gond mivel amúgy is en rendezem mivel majdnem egész nap dolgozik és tele beszélte a fejét anyósom hogy már régen etetnem kéne, így csak elrontom hogy nem etetem. Olyan is volt hogy megkente a cumiját mézzel, holott határozottan megmondtam neki hogy ne! Azért tettem fel a kérdést hátha ebben a korban van valami olyan ami miatt sokat sirhat esetleg, de én csak arra tudok gondolni hogy ez a baj.
2018. dec. 27. 19:51
 8/20 A kérdező kommentje:
Nem az epémmel van gond mert mindent birok enni, kivéve terhesség óta a babot nem. 2 privát orvosnál voltam ez miatt annyit mondtak hogy elrontottam a gyomrom, az érdekes az hogy szülés óta.. (császár) Egyébként köszönöm szépen a válaszokat!
2018. dec. 27. 19:55
 9/20 anonim ***** válasza:

Növekedési ugrás?

Ennyi idő után már nem fájhat a hasa attól a répától.

2018. dec. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

5s jol mondja, b*szal le neki egyet!!! Nalunk nem merne ezt megcsinalni!


Lehet Neked is felkene venni a stilust....hatha visszabb vesz, a repa is rohadt gáz, de a méz....remeljuk tisztaban van azzal a kedves mama, hogy az unokaja akár halálos etelmergezest is kaphatott volna...


6hos kortol kezdjuk a ht.t!


Kicsit allj a sarkadra!Szarj le mindent, Te vagy az Anyja, a férjed meg, ha Neked nem hisz olvasson!!! És ne olyannak higgy, aki 30eve volt utoljara a Te cipodben!

2018. dec. 28. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!