Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ádel névről mi a véleményetek?

Ádel névről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
(Nem, nem Adél és nem Ábel, hanem Ádel:) )

2018. dec. 29. 00:15
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
86%
Az, hogy elírtad hiába magyarázkodsz hogy nem. Amúgy fiú vagy lány?
2018. dec. 29. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Kedves válaszoló! Nem írtam el, ez egy férfi név, Magyarországon anyakönyvezhető
2018. dec. 29. 00:25
 3/20 anonim ***** válasza:
95%
Az hogy senki se ismeri es mindenki Ábelnak fogja hinni KIVÉTEL NÉLKÜL. Engem Ábelnak hívnak és még igy is rendszeresen Ádámnak hallják az emberek, vagy elirják.
2018. dec. 29. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
34%
Nekem tetszik és Ádinak lehet becézni.
2018. dec. 29. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
93%

Olyan, mintha döntésképesség híján összevonták volna az Ádám és Ábel neveket.

Egy ismerősöm egyszer elköszönéskor valahogy belül nem tudta gyorsan eldönteni, hogy a "Szia" vagy a "Csá" formát használja és ez úgy jött ki a száján, hogy: "Szá!"

2018. dec. 29. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
91%
Azt, hogy egész életében úgy fog bemutatkozni, hogy "Szia, Ádel vagyok, d-vel". Vagy ha nem, akkor vissza fognak kérdezni, hogy "Ne haragudj, hogy hívnak?" Én biztosan nem ítélném erre a gyerekemet.
2018. dec. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
90%
Ha ki akarod tenni annak hogy minden bemutatkozásnál ő is magyarázkodjon a neve miatt, hajrá. Amúgy szerintem rettenetes, ha nem írod azt hittem női név.
2018. dec. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2018. dec. 29. 19:11
 9/20 anonim ***** válasza:
80%
Nekem tetszik; csak nehogy külföldön Adél legyen belőle, ami meg már lány név, és akkor ékezetek nélkül Adele vagy Adel. De amúgy hangzásra szép,meg leírva is tetszik, de szerintem inkább nem adnám. Pl ilyen név a Marián is, azt lehet, hogy külföldön inkább Merien(n)-nek mondanám, és akkor az már átmegy Mariannba, Mariannába, Merion -ba. (Legutóbbit egy sorozatban hallottam, egy tök aranyos kislánynak a neve:))
2018. dec. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 érdekel0 ***** válasza:
62%

Szerintem szép név,remek a hangzása is.

Ès haladunk a korral.

Aki akarja,megjegyzi!

Aki kötekedni akar,az meg tud bármin!

2019. jan. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!